Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 12 ақпандағы № 177 "Тіркелген салықтың ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 ақпандағы № 83 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 наурызда № 5297 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 193 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 02.03.2018 № 193 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 28 қарашадағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2010 жылғы 12 ақпандағы № 177 "Тіркелген салықтың ставкаларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-122 тіркелген, 2010 жылғы 5 наурызда "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қазақ тіліндегі шешімінің атауында, бүкіл мәтіні бойынша және № 1 қосымшасында "ставкаларын", "ставкалары", "№ 1 қосымшаға", "№ 1 қосымша" сөздері "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері", "қосымшаға", "қосымша" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
Г.ҚАЛИЕВА Б.ІЗБАСОВ

О внесении изменений в решение районного маслихата от 12 февраля 2010 года № 177 "Тіркелген салықтың ставкаларын белгілеу туралы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 17 февраля 2017 года № 83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 марта 2017 года № 5297. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 2 марта 2018 года № 193
Сноска. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 02.03.2018 № 193 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Законом Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 12 февраля 2010 года № 177 "Тіркелген салықтың ставкаларын белгілеу туралы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-10-122, опубликованное 5 марта 2010 года в газете "Темір") следующие изменения:
в заголовке, по всему тексту и в приложении № 1 указанного решения на казахском языке слова "ставкаларын", "ставкалары", "№ 1 қосымшаға", "№ 1 қосымша" заменить словами "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері", "қосымшаға", "қосымша".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Г.КАЛИЕВА Б.ИЗБАСОВ