О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 68 "Об утверждении бюджета Шалкарского района на 2017- 2019 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 12 июля 2017 года № 117. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 июля 2017 года № 5610. Срок действия решения – до 1 января 2018 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 68 "Об утверждении бюджета Шалкарского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5207, опубликованное 12 января 2017 года в газете "Шалқар") следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "7894587,0" заменить цифрами "7896221,8",
в том числе по:
налоговым поступлениям – цифры "2572516,0" заменить цифрами "2621860,0";
неналоговым поступлениям – цифры "11434,0" заменить цифрами "12090,0";
поступлениям трансфертов – цифры "5294587,0" заменить цифрами "5246221,8";
в подпункте 2):
затраты – цифры "8001480,5" заменить цифрами "8003115,3";
в пункте 5:
в абзаце третьем:
цифры "2788,0" заменить цифрами "3008,0";
в пункте 6:
в абзаце втором:
цифры "70000,0" заменить цифрами "60758,0";
в абзаце третьем:
цифры "137203,0" заменить цифрами "131302,0";
в абзаце четвертом:
цифры "78597,0" заменить цифрами "72350,0";
в абзаце пятом:
цифры "242935,0" заменить цифрами "230419,0";
в пункте 8:
в абзаце четвертом:
цифры "8251,0" заменить цифрами "5768,0";
в абзаце шестом:
цифры "30256,0" заменить цифрами "24111,0";
в абзаце седьмом:
цифры "16357,0" заменить цифрами "14198,0";
в абзаце одинадцатом:
цифры "80000,0" заменить цифрами "79291,8";
дополнить двенадцатым абзацем следующего содержания:
"на приобретение оборудования для элективного курса по робототехнике – 6000,0 тысяч тенге.";
в пункте 9:
в абзаце втором:
цифры "12743,0" заменить цифрами "11675,0";
в абзаце третьем:
цифры "51282,0" заменить цифрами "46700,0";
в абзаце четвертом:
цифры "12203,0" заменить цифрами "11669,0";
в абзаце пятом:

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 68 "Шалқар ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 шілдедегі № 117 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 шілдеде № 5610 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 106 баптарына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 68 "Шалқар ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5207 санымен тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтардағы "Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "7894587,0" сандары "7896221,8" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – "2572516,0" сандары "2621860,0" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша - "11434,0" сандары "12090,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері бойынша – "5294587,0" сандары "5246221,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "8001480,5" сандары "8003115,3" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
үшінші абзацында:
"2788,0" сандары "3008,0" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
екінші абзацында:
"70000,0" сандары "60758,0" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацында:
"137203,0" сандары "131302,0" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацында:
"78597,0" сандары "72350,0" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацында:
"242935,0" сандары "230419,0" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
төртінші абзацында:
"8251,0" сандары "5768,0" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацында:
"30256,0" сандары "24111,0" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацында:
"16357,0" сандары "14198,0" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацында:
"80000,0" сандары "79291,8" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он екінші абзацпен толықтырылсын:
"робототехника бойынша элективтік курстарына құрылғылар сатып алуға – 6000,0 мың теңге.";
9 тармақта:
екінші абзацында:
"12743,0" сандары "11675,0" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацында:
"51282,0" сандары "46700,0" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацында:
"12203,0" сандары "11669,0" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацында:

цифры "6076,0" заменить цифрами "5816,0";
в абзаце шестом:
цифры "22523,0" заменить цифрами "21867,0";
в абзаце седьмом:
цифры "16040,0" заменить цифрами "15346,0";
в абзаце восьмом:
цифры "37604,0" заменить цифрами "32614,0";
в пункте 11:
цифры "52000,0" заменить цифрами "2376,0".
2. Приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Шалкарского районного маслихата О. Уксакбаев
Секретарь Шалкарского районного маслихата С. Бигеев

"6076,0" сандары "5816,0" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацында:
"22523,0" сандары "21867,0" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацында:
"16040,0" сандары "15346,0" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацында:
"37604,0" сандары "36214,0" сандарымен ауыстырылсын;
11 тармақта:
"52000,0" сандары "2376,0" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық мәслихатының сессия төрағасы О. Уксакбаев
Шалқар аудандық мәслихатының хатшысы С. Бигеев

Приложение 6 к решению Шалкарского районного маслихата № 68 от 21 декабря 2016 года
Объемы финансирования бюджетных программ на 2017 год по аппаратам акимов города Шалкар и сельских округов
(тысяч тенге)
Наименование города и сельских округов
Услуги по обеспечению аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Капитальные расходы государственного органа
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов

Шалқар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 68 шешіміне 6 қосымша
Шалқар қаласы және ауылдық округтердің әкімі аппараттары бойынша 2017 жылға арналған бюджеттік бағдарламаларының қаржыландыру көлемі
(мың теңге)
Қала және ауылдық округтердің атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу