О внесении изменений и дополнений в решение Шалкарского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 68 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 28 ноября 2017 года № 145. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 декабря 2017 года № 5724. Срок действия решения – до 1 января 2018 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 9 и пунктами 1, 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 68 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5207, опубликованное 12 января 2017 года в газете "Шалқар") следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
доходы – цифры "7936221,8" заменить цифрами "7941836,1";
в том числе по:
поступлениям трансфертов – цифры "5246221,8" заменить цифрами "5251836,1";
в подпункте 2):
затраты – цифры "8043115,3" заменить цифрами "8048729,6";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование – цифры "576831,0" заменить цифрами "616902,8";
в том числе по:
бюджетным кредитам – цифры "580506,0" заменить цифрами "620577,8";
в подпункте 4):
дефицит бюджета – цифры "-683724,5" заменить цифрами "-723796,3";
в подпункте 5):
финансирование дефицита бюджета – цифры "683724,5" заменить цифрами "723796,3";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. В связи с изменениями в законодательстве предусмотреть в районном бюджете на 2017 год текущие целевые трансферты областному бюджету для компенсации потерь в сумме 29080,0 тысяч тенге.";
в пункте 5:
в абзаце втором:
цифры "7875,0" заменить цифрами "7439,0";
в абзаце четвертом:
цифры "10761,0" заменить цифрами "5802,0";
в абзаце пятом:
цифры "24576,0" заменить цифрами "45848,0";
в пункте 6:
в абзаце шестом:
цифры "166516,0" заменить цифрами "162936,0";
в абзаце седьмом:
цифры "189135,0" заменить цифрами "186853,0";
в пункте 7:
в абзаце втором:
цифры "357993,0" заменить цифрами "340242,1";
в абзаце третьем:
цифры "215706,0" заменить цифрами "273528,7";
в пункте 8:
в абзаце втором:

Шалқар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 68 "2017-2019 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 қарашадағы № 145 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 желтоқсанда № 5724 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабына және 109 бабының 1, 5 тармақтарына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 68 "2017-2019 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5207 санымен тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтардағы "Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасында:
кірістер - "7936221,8" сандары "7941836,1" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша - "5246221,8" сандары "5251836,1" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "8043115,3" сандары "8048729,6" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу – "576831,0" сандары "616902,8" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер бойынша – "580506,0" сандары "620577,8" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
бюджет тапшылығы – "-683724,5" сандары "-723796,3" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру – "683724,5" сандары "723796,3" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 4-1 тармағымен толықтырылсын:
"4-1. Заңнаманы өзгертуге байланысты 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке шығындарын өтеуге 29080,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
5 тармақта:
екінші абзацында:
"7875,0" сандары "7439,0" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацында:
"10761,0" сандары "5802,0" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацында:
"24576,0" сандары "45848,0" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
алтыншы абзацында:
"166516,0" сандары "162936,0" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацында:
"189135,0" сандары "186853,0" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
екінші абзацында:
"357993,0" сандары "340242,1" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацында:
"215706,0" сандары "273528,7" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
екінші абзацында:

3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Шалкарского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шалкарского района.

3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Шалкарского районного маслихата Т. Махамбетов
Секретарь Шалкарского районного маслихата С. Бигеев
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата № 145 от 28 ноября 2017 года
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата № 68 от 21 декабря 2016 года
Шалкарский районный бюджет на 2017 год
Категория
сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
ДОХОДЫ

4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық мәслихатының сессия төрағасы Т. Махамбетов
Шалқар аудандық мәслихатының хатшысы С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 қарашадағы № 145 шешіміне
1 қосымша
Шалқар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 68 шешіміне
1 қосымша
2017 жылға арналған Шалқар аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
КІРІСТЕР