О внесении изменения в решение акима Актогайского сельского округа Шалкарского района от 12 мая 2009 года № 5 "Елді мекендерге көше атауын беру туралы"
Решение акима Актогайского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 14 марта 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 апреля 2017 года № 5390
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесений изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм способствующих совершению коррупционных правонарушений" и статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Актогайского сельского округа Шалкарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Актогайского сельского округа Шалкарского района на казахском языке от 12 мая 2009 года № 5 "Елді мекендерге көше атауын беру туралы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-13-110, опубликованное 17 июня 2009 года в районной газете "Шалқар") следующее изменение:
в реквизитах указанного решения на казахском языке слово "селолық" заменить соответственно словом "ауылдық".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актогайского сельского округа Е. Курмаш

Шалқар ауданының Ақтоғай селолық округі әкімінің 2009 жылғы 12 мамырдағы № 5 "Елді мекендерге көше атауын беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Ақтоғай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 14 наурыздағы № 3 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 сәуірде № 5390 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Респрубликасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Шалқар ауданы Ақтоғай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар ауданының Ақтоғай селолық округі әкімінің қазақ тіліндегі 2009 жылғы 12 мамырдағы № 5 "Елді мекендерге көше атауын беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-13-110 тіркелген, 2009 жылғы 17 маусымда аудандық "Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қазақ тіліндегі шешімнің деректемелерінде "селолық" сөзі тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай ауылдық округінің әкімі Е. Құрмаш