О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 15-57 "О бюджете города Капшагай на 2017-2019 годы"
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 3 ноября 2017 года № 26-114. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 ноября 2017 года № 4381
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата "О бюджете города Капшагай на 2017-2019 годы" от 22 декабря 2016 года № 15-57 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4054, опубликован 6 января 2017 года в газете "Нурлы олке") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 9967087 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2109523 тысячи тенге;
неналоговые поступления 55128 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 80000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7722436 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1977563 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 2273383 тысячи тенге;
субвенции 3471490 тысяч тенге;
2) затраты 10225975 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 1535897 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 1540340 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 4443 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1794785 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1794785 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қапшағай қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 15-57 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 3 қарашадағы № 26-114 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 16 қарашада № 4381 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының "Қапшағай қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 15-57 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4054 тіркелген, 2017 жылдың 6 қаңтарында "Нұрлы өлке" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9967087 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2109523 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 55128 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 80000 мың теңге;
трансферттер түсімі 7722436 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1977563 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2273383 мың теңге;
субвенциялар 3471490 мың теңге;
2) шығындар 10225975 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 1535897 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 1540340 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 4443 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1794785 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1794785 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Капшагайского
городского маслихата Р.Сагитдинов
Секретарь Капшагайского
городского маслихата К. Ахметтаев
Приложение к решению Капшагайского городского маслихата от 3 ноября 2017 года № 26-114 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 15-57 "О бюджете города Капшагай на 2017-2019 годы"

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қаласы мәслихатының
сессия төрағасы Р.Сагитдинов
Қапшағай қаласы мәслихатының
хатшысы К. Ахметтаев
Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 3 қарашадағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 15-57 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 26-114 шешіміне қосымша