О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Текели
Постановление акимата города Текели Алматинской области от 27 марта 2017 года № 97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 апреля 2017 года № 4183
Постановление акимата города Текели Алматинской области от 27 марта 2017 года № 97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 апреля 2017 года № 4183
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Текели ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Текели согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Болысбайулы Сери.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Б. Унербаев
Приложение к постановлению акимата города Текели от "27" 03 2017 года № 97
Перечень некоторых постановлений акимата города Текели признаваемых утратившими силу
1. "Об организации общественных работ по городу Текели" от 23 июля 2013 года № 238 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2424, опубликован 06 сентября 2013 года в газете "Текели тынысы").
2. "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата городаТекели от 23 июля 2013 года № 238 "Об организации общественных работ по городу Текели" от 29 июля 2014 года № 237 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2834, опубликован 29 августа 2014 года в газете "Текели тынысы").
3. "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам" от 11 января 2016 года № 3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов № 3687, опубликован 05 февраля 2016 в газете "Текели тынысы").

Текелі қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 97 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 11 сәуірде № 4183 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Текелі қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Текелі қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Болысбайұлы Серіге жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Б. Унербаев
Текелі қаласы әкімдігінің 2017 жылғы "27" 03 № 97 қаулысына қосымша
Текелі қаласы әкімдігінің күші жойылды деп танылатын кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Текелі қаласы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" 2013 жылғы 23 шілдедегі № 238 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2424 тіркелген, 2013 жылдың 06 қыркүйегінде "Текелі тынысы" газетінде жарияланған).
2. "Текелі қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 23 шілдедегі "Текелі қаласы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 238 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 29 шілдедегі № 237 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2834 тіркелген, 2014 жылдың 29 тамызында "Текелі тынысы" газетінде жарияланған).
3. "Нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3687 тіркелген, 2016 жылдың 05 ақпанында "Текелі тынысы" газетінде жарияланған).