О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 21 декабря 2016 года № 11-55 "О бюджете города Текели на 2017-2019 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 8 декабря 2017 года № 20-130. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 декабря 2017 года № 4415
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата "О бюджете города Текели на 2017-2019 годы" от 21 декабря 2016 года № 11-55 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4045, опубликован 13 января 2017 года в городской газете "Текели тынысы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1)доходы 3071247 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 241496 тысяч тенге;
неналоговые поступления 27815 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 40120 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2761816 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 482200 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 862626 тысяч тенге;
субвенции 1416990 тысяч тенге;
2)затраты 3127289 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета (-) 56042 тысячи тенге;

Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-55 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 20-130 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 14 желтоқсанда № 4415 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 11-55 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4045 тіркелген, 2017 жылдың 13 қаңтарында қалалық "Текелі тынысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 3071247 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 241496 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 27815 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 40120 мың теңге;
трансферттер түсімі 2761816 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 482200 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 862626 мың теңге;
субвенциялар 1416990 мың теңге;
2)шығындар 3127289 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профицитi) (-) 56042 мың теңге;

6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 56042 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии,
секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский

6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 56042 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Текелі қалалық
мәслихатының хатшысы Н. Калиновский

Приложение к решению Текелийского городского маслихата от 8 декабря 2017 года № 20-130 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 21 декабря 2016 года № 11-55 "О бюджете города Текели на 2017-2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Текелийского городского маслихата от 21 декабря 2016 года № 11-55 "О бюджете города Текели на 2017-2019 годы"
Бюджет города Текели на 2017 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

Текелі қалалық мәслихатының 2017 жылғы 8 желтоқсандағы "Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-55 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 20-130 шешіміне қосымша
Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-55 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Текелі қаласының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы