О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 12 декабря 2016 года № 9-39 "О бюджете Илийского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Илийского района Алматинской области от 8 июня 2017 года № 13-66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 июня 2017 года № 4249
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджете Илийского района на 2017-2019 годы" от 12 декабря 2016 года № 9-39 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4040, опубликован 1 января 2017 года в газете "Иле таны") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 85 900 446 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 72 389 870 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 150 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 13 360 576 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 212 034 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 10 148 542 тысячи тенге;
2) затраты 88 297 705 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 34 186 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 61 263 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 27 077 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (−) 2 431 445 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 431 445 тысяч тенге.".

Іле аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы "Іле ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 9-39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 маусымдағы № 13-66 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 21 маусымда № 4249 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 9-39 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4040 тіркелген, 2017 жылдың 1 қаңтарында "Іле таңы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 85 900 446 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 72 389 870 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 150 000 мың теңге;
трансферттер түсімі 13 360 576 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 212 034 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 10 148 542 мың теңге;
2) шығындар 88 297 705 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 34 186 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 61 263 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 27 077 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (−) 2 431 445 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 431 445 мың теңге.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Илийского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Илийского
районного маслихата Е. Турумбетов
Секретарь Илийского
районного маслихата Р. Абилова

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Е. Турымбетов
Іле аудандық мәслихатының
хатшысы Р. Абилова

Приложение к решению Илийского районного маслихата от "08"июня 2017 года № 13-66 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 12 декабря 2016 года № 9-39 "О бюджете Илийского района на 2017-2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Илийского районного маслихата от 12 декабря 2016 года № 9-39 "О бюджете Илийского района на 2017-2019 годы"
Бюджет Илийского района на 2017 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

Іле аудандық мәслихатының 2017 жылғы "08" маусым "Іле аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы "Іле ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 9-39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 13-66 шешіміне қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы "Іле ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 9-39 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Іле ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер