О признании утратившим силу решения Карасайского районного маслихата от 10 марта 2011 года № 51-4 "Об утверждении базовой ставки земельного налога по Карасайскому району"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 18 января 2017 года № 11-11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 1 февраля 2017 года № 4088
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Карасайского районного маслихата "Об утверждении базовой ставки земельного налога по Карасайскому району" от 10 марта 2011 года № 51-4 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2-11-100, опубликован 7 мая 2011 года в газете "Заман жаршысы").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата К. Абильбекова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
11-ой сессии районного маслихата Б. Айнабеков
Секретарь районного маслихата Е. Калиев
Согласование к решению Карасайского районного маслихата от "18 " января 2017 года № 11-11 "О признании утратившим силу решения Карасайского районного маслихата от 10 марта 2011 года № 51-4 "Об утверждении базовой ставки земельного налога по Карасайскому району"
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя республиканского
государственного учреждения
"Управления государственных
доходов по Карасайскому району
департамента государственных
доходов по Алматинской области
комитета государственных
доходов министерства финансов
Республики Казахстан" Алхиев Сакен Кусайынович

Қарасай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 наурыздағы "Қарасай ауданы аумағында жер салығының базалық ставкасын бекіту туралы" № 51-4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18 қаңтардағы № 11-11 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 1 ақпанда № 4088 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қарасай ауданы аумағында жер салығының базалық ставкасын бекіту туралы" 2011 жылғы 10 наурыздағы № 51-4 Қарасай аудандық мәслихатының шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2-11-100 тіркелген, 2011 жылдың 7 мамырында "Заман жаршысы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы К. Абильбековке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
11-ші сессиясының төрағасы Б. Айнабеков
Аудандық мәслихат хатшысы Е. Қалиев
Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы "18" қаңтардағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 наурыздағы "Қарасай ауданы аумағында жер салығының базалық ставкасын бекіту туралы" № 51-4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы" № 11-11 шешіміне келісім
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министірлігінің
мемлекеттік кірістер комитеті
Алматы облысы бойынша
мемлекеттік кірістер
департаментінің Қарасай ауданы
бойынша мемлекеттік кірістер
басқармасы" Республикалық
мемлекетік мекемесінің
басшысының міндетін атқарушы Алхиев Сакен Кусаинович