О признании утратившими силу некоторых решений Райымбекского районного маслихата
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 30 мая 2017 года № 17-97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 июня 2017 года № 4232
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Райымбекского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По вопросам местного самоуправления, экономического и социального развития, бюджета, населения, торговли, бытового обслуживания, развития малого и среднего предпринимательства, туризма".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата Г. Дарубаева
Секретарь районного маслихата Е. Кудабаев
Приложение утвержденное решением Райымбекского районного маслихата от 30 мая 2017 года № 17-97
Перечень некоторых решений Райымбекского районного маслихата признаваемых утратившими силу
1. "О бюджете Райымбекского района на 2016-2018 годы" от 21 декабря 2015 года № 53-275 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3653, опубликован 6 января 2016 года в газете "Хантанири");
2. "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 53-275 "О бюджете Райымбекского района на 2016-2018 годы" от 5 февраля 2016 года № 55-285 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3718, опубликован 29 февраля 2016 года в газете "Хантанири");
3. "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 53-275 "О бюджете Райымбекского района на 2016-2018 годы" от 28 марта 2016 года № 2-11 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3772, опубликован 23 апреля 2016 года в газете "Хантанири");
4. "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 53-275 "О бюджете Райымбекского района на 2016-2018 годы" от 19 мая 2016 года № 5-30 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3862, опубликован 11 июня 2016 года в газете "Хантанири");
5. "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 53-275 "О бюджете Райымбекского района на 2016-2018 годы" от 20 июля 2016 года № 6-38 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3910, опубликован 15 августа 2016 года в газете "Хантанири");

Райымбек аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жыдғы 30 мамырдағы № 17-97 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 16 маусымда № 4232 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Райымбек аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, халыққа сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрайымы Г. Дарубаева
Аудандық мәслихаттың хатшысы Е. Құдабаев
Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 мамырдағы
№ 17-97 шешімімен бекітілген қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдердің тізбесі
1. "Райымбек ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 53-275 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3653 тіркелген, 2016 жылдың 6 қаңтарында "Хантәңірі" газетінде жарияланған);
2. "Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 53-275 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 5 ақпандағы № 55-285 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3718 тіркелген, 2016 жылдың 29 ақпанында "Хантәңірі" газетінде жарияланған);
3. "Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 53-275 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 28 наурыздағы № 2-11 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3772 тіркелген, 2016 жылдың 23 сәуірінде "Хантәңірі" газетінде жарияланған);
4. "Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 53-275 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 19 мамырдағы № 5-30 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3862 тіркелген, 2016 жылдың 11 маусымында "Хантәңірі" газетінде жарияланған);
5. "Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 53-275 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 20 шілдедегі № 6-38 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3910 тіркелген, 2016 жылдың 15 тамызында "Хантәңірі" газетінде жарияланған);

6. "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 53-275 "О бюджете Райымбекского района на 2016-2018 годы" от 27 октября 2016 года № 9-53 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3993, опубликован 19 ноября 2016 года в газете "Хантанири").

6. "Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 53-275 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 27 қазандағы № 9-53 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3993 тіркелген, 2016 жылдың 19 қарашасында "Хантәңірі" газетінде жарияланған).