О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 6-12-83 "О бюджете Панфиловского района на 2017-2019 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 12 июня 2017 года № 6-20-134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 июня 2017 года № 4240. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 23 февраля 2018 года № 6-30-195
Сноска. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 23.02.2018 № 6-30-195 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджете Панфиловского района на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 6-12-83 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4047, опубликован 6 января 2017 года в районной газете "Жаркент онири") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 13329431 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2795698 тысячи тенге;
неналоговые поступления 12576 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 53395 тысяч тенге;
поступления трансфертов 10467762 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2000920 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 3085722 тысяч тенге;
субвенция 5381120 тысяч тенге;
2) затраты 13378165 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 13419 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 27228 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 13809 тысяч тенге;

Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-12-83 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 маусымдағы № 6-20-134 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 19 маусымда № 4240 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 ақпандағы № 6-30-195 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 23.02.2018 № 6-30-195 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6-12-83 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4047 тіркелген, 2017 жылдың 6 қаңтарында аудандық "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 13329431 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2795698 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 12576 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 53395 мың теңге;
трансферттер түсімі 10467762 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2000920 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 3085722 мың теңге;
субвенциялар 5381120 мың теңге;
2) шығындар 13378165 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 13419 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 27228 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 13809 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 62153 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 62153 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 62153 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 62153 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Панфиловского районного
маслихата У. Сарпеков
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Е. Шокпаров
Приложение к решению Панфиловского районного маслихата от "12" июня 2017 года № 6-20-134 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 6-12-83 "О бюджете Панфиловского района на 2017-2019 годы"

4. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының
сессиясы төрағасы Ұ. Сарпеков
Панфилов аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Шоқпаров
Панфилов аудандық мәслихатының 2017 жылғы "12" маусымдағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-12-83 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-20-134 шешіміне қосымша