"Об утверждении норм образования и накопления, тарифов на сбор, вывоз и захоронение коммунальных отходов по Байзакскому району"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 22 августа 2017 года № 18-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 августа 2017 года № 3515. Утратило силу решением Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 23 октября 2017 года № 19-7
Сноска. Утратило силу решением Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 23.10.2017 № 19-7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечания РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с под пунктами 1), 2) статьи 19-1 кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года "Экологический кодекс Республики Казахстан" и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Байзакский районный маслихат РЕШИЛ:

Байзақ ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, қалдықтарды жинау, шығару және көму тарифтерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 тамыздағы № 18-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 тамызда № 3515 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 қазандағы № 19-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 23.10.2017 № 19-7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексі" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы кодексінің 19-1 бабының 1), 2) тармақшаларына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Байзақ аудандық мәслихаты.ШЕШІМ.ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Утвердить нормы образования и накопления, тарифы на сбор, вывоз и захоронение коммунальных отходов согласно приложениям 1, 2, 3, 4.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экологии, природных ресурсов, здравоохранения, по делам семьи и женщин, вопросы социальной защиты населения и инвалидов с низким уровнем дохода.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь
районногомаслихата Н. Тлепов
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 22 августа 2017 года № 18 -3
Тарифы на сбор, вывоз и захоронение коммунальных отходов на территории Байзакского района:

1. Байзақ ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, қалдықтарды жинау, шығару және көму тарифтері 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімінің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихаттың экология, табиғатты пайдалану, денсаулық, жанұя мен әйелдер ісі, мүгедектер және тұрғындардың тұрмысы төмен бөлігін әлеуметтік қорғау мәселелері жөніндегі.тұрақты.комиссиясына.жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Тлепов
Байзақ аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 22 тамыздағы
№ 18–3 шешіміне 1 қосымша
Байзақ ауданы бойынша бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, шығару және көму тарифтері

Себестоимость сбора и вывоза 1 м3 твердых бытовых отходов – 1059,98 тенге.
Себестоимость захоронения 1 м3 твердых бытовых отходов– 247,79 тенге.
Расчет стоимости услуг на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов на 2017 год (месячный расчетный показатель – 2269 тенге).
Расчет стоимости услуг на сбор, вывоз и захоронение коммунальных отходов для абонентов-жителей (для физических лиц) благоустроенного сектора.
Наименование
тенге

Жинаудың және әкетудің өзіндік құны 1 м3 тұрмыстық қатты қалдықтар – 1059,98 теңге.
Көмудің өзіндік құны 1 м3 тұрмыстық қатты қалдықтар – 247,79 тенге.
Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету және көму қызметтерінің құнының есебі 2017 жыл (айлық есептік көрсеткіш – 2269 теңге).
Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету және көму қызметтерінің құнының аудан тұрғындарына (жеке тұлғаларға) арналған есебі
Атауы
теңге