О переименовании улиц села Айшабиби, Кызылтан Айшабибинского аульного округа
Решение акима Айшабибинского аульного округа Жамбылского района Жамбылской области от 17 мая 2017 года № 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 июня 2017 года № 3460
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответсвии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 29 марта 2017 года и с учетом мнения жителей соответствующей территории, аким аульного округа РЕШИЛ:
1. Переименовать нижеследующие улицы
В селе Айшабиби:
улицу: Квант – Ынтымак.
В селе Кызылтан:
улицу: Кызылтан – Кербулак;
улицу: Кызылтан 1 – Уштобе.
2. Контроль за исполнением данного решения возлажить на заместителя акима Айшабибинского аульного округа Т.Тапжанову.
3. Настоящий решения вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Айшабибинского аульного округа Р. Сеитов

Айшабибі ауылдық округіне қарасты Айшабибі, Қызылтаң ауылдарындағы көшелердің атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Айшабиби ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 17 мамырдағы № 26 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 маусымда № 3460 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 29 наурыздағы қорытындысын және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төмендегі көшелердің атауы өзгертілсін:
Айшабибі ауылындағы:
Квант көшесі – Ынтымақ.
Қызылтаң ауылындағы:
Қызылтаң көшесі – Кербұлақ;
Қызылтаң 1 көшесі – Үштөбе.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Айшабибі ауылдық округі әкімінің орынбасары Т.Тапжановқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Айшабибі ауылдық округінің әкімі Р. Сеитов