Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2017 год
Постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 6 июня 2017 года № 160. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 июля 2017 года № 3486
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2017 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Абдикерима Култаевича Уркумбаева.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Копбосынов
Приложение к постановлению
акимата Жуалынского района
от 06 июня 2017 года №160
Оптимальные сроки начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2017 год
Вид продукции растениеводства
Начало и завершение посевных работ
1
Озимая пшеница
Горные регионы
Предгорные
с 10 сентября по 10 ноября 2017 года
с 20 сентября по 20 ноября 2017 года
2
Ячмень яровой
Горные регионы
Предгорные

2017 жылға арналған өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімдерінің түрлері бойынша егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының онтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 маусымдағы № 160 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 шілдеде № 3486 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2017 жылға арналған өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімдерінің түрлері бойынша егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Әбдікерім Құлтайұлы Уркумбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Көпбосынов
Жуалы ауданы әкімдігінің
2017 жылдың 06 маусымдағы
№ 160 қаулысына қосымша
2017 жылға арналған өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімдерінің түрлері бойынша егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері
Өсімдік шаруашылығы өнімдерінің түрлері
Егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуы
1
Күздік бидай
Таулы аймақтар
Тау бөктері
2017 жылғы 10 қыркүйектен – 10 қараша аралығы
2017 жылғы 20 қыркүйектен – 20 қараша аралығы
2
Жаздық арпа
Таулы аймақтар
Тау бөктері

с 20 марта по 10 мая 2017 года
с 10 апреля по 10 мая 2017 года
3
Масленичные культуры
Подсолнечник
Сафлор
с 15 апреля по 25 мая 2017 года
с 15 апреля по 25 мая 2017 года
4
Кукуруза на зерно
с 05 мая по 25 мая 2017 года
5
Соя
с 15 апреля по 15 мая 2017 года
6
Многолетние травы
с 20 марта по 15 апреля 2017 года
7
Однолетние травы
с 20 марта по 15 апреля 2017 года
8
Картофель
с 15 апреля по 25 мая 2017 года
9
Овощи
с 01 мая по 25 мая 2017 года
10
Бакча
с 05 мая по 25 мая 2017 года
11
Плодово ягодные
осенью
весной
с 25 октября по 15 ноября 2017 года
с 20 марта по 15 апреля 2017 года
12
Сахарная свекла
с 10 апреля по 1 мая 2017 года

2017 жылғы 20 наурыздан – 10 мамыр аралығы
2017 жылғы 10 сәуірден – 10 мамыр аралығы
3
Майлы дақылдар
Күнбағыс
Мақсары
2017 жылғы 15 сәуірден – 25 мамыр аралығы
2017 жылғы 15 сәуірден – 25 мамыр аралығы
4
Дәндік жүгері
2017 жылғы 05 мамырдан – 25 мамыр аралығы
5
Соя
2017 жылғы 15 сәуірден – 15 мамыр аралығы
6
Көп жылдық шөп
2017 жылғы 20 наурыздан – 15 сәуір аралығы
7
Бір жылдық шөп
2017 жылғы 20 наурыздан – 15 сәуір аралығы
8
Картоп
2017 жылғы 15 сәуірден – 25 мамыр аралығы
9
Көкөніс
2017 жылғы 01 мамырдан – 25 мамыр аралығы
10
Бақша
2017 жылғы 05 мамырдан – 25 мамыр аралығы
11
Жеміс жидектер
күзде
көктемде
2017 жылғы 25 қазаннан – 15 қараша аралығы
2017 жылғы 20 наурыздан – 15 сәуір аралығы
12
Қант қызылшасы
2017 жылғы 10 сәуірден – 10 мамыр аралығы