О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9-3 "О районном бюджете на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Жуалынского района Жамбылской области от 10 августа 2017 года № 15-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 августа 2017 года № 3502
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Жуалынского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9-3 "О районном бюджете на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3272, опубликованное в районной газете "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" от 4 января 2017 года №1-2-3 (8690)) внести следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 259 269" заменить цифрами "8 292 546";
цифры "1 118 023" заменить цифрами "1 125 523";
цифры "33 587" заменить цифрами "51 087";
цифры "7 098 611" заменить цифрами "7 106 888";
в подпункте 2):
цифры "8 386 801" заменить цифрами "8 420 078".

"2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 тамыздағы № 15-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 тамызда № 3502 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3272 болып тіркелген, 2017 жылдың 4 қаңтарында аудандық "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"8 259 269" деген сандар "8 292 546" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 118 023" деген сандар "1 125 523" деген сандармен ауыстырылсын;
"33 587" деген сандар "51 087" деген сандармен ауыстырылсын;
"7 098 611" деген сандар "7 106 888" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"8 386 801" деген сандар "8 420 078" деген сандармен ауыстырылсын.

Приложения 1, 5 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
С.Кожанов Е. Тлеубеков
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 15-3 от 10 августа
2017 года
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 9-3 от 26 декабря
2016 года
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

Аталған шешімнің 1, 5 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет – ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік - экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық
сессиясының төрағасы мәслихаттың хатшысы
С. Кожанов Е.Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2017 жылғы 10 тамыздағы
№ 15-3 шешіміне 1 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 9-3 шешіміне 1 қосымша
Санаты Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
І.КІРІСТЕР

452
Отдел финансов района (города областного значения)
18 623
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
18 623
08
Используемые остатки бюджетных средств
127532
Приложение 2 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 15-3 от 10 августа
2017 года
Приложение 5 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 9-3 от 23 декабря 2016 года
Перечень бюджетных программ каждого сельского округа на 2017 год
тысяч тенге
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименование программ
001. "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
18623
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
18623
08
Бюджет қаражаттарының қолданылатын қалдықтары
127532
2017 жылға әр бір ауылдық округтер бойынша бюджеттік бағдарламалар
Жуалы аудандық мәслихатының
2017 жылғы 10 тамыздағы
№ 15-3 шешіміне 2 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 9-3 шешіміне 5 қосымша
мың теңге
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
Бағдарлама атауы
001. "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"

005. "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности"
040. "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
014. "Организация водоснабжения населенных пунктов"
009. "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011. "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
008. "Освещение улиц населенных пунктов"
022. "Капитальные расходы государственного органа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима аула Б.Момышулы Жуалынского района Жамбылской области"

005. "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
040. "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
014. "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
009. "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011. "Елді мекендерді аббаттандыру және көгалдандыру"
008. "Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру"
022. "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Б.Момышұлы ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

2356
3
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кошкаратинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
1365
4
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Карасазского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
3476
5
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима ауыла Б.Момышулы Жуалынского района Жамбылской области"
24615
6
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Боралдайского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
1991
7
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Шакпакского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
3165
8
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима
Мынбулакского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
4421
9
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жетитобинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
3742
10
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Нурлыкентского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
4209
11
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кокбастауского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
3286
12
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кызыларыкского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
2418
13
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Куренбельского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
2349
14
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Аксайского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
4053

2356
3
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қошқарата ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1365
4
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қарасаз ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3476
5
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
24615
6
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Боралдай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1991
7
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Шақпақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3165
8
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4421
9
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Жетітөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3742
10
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Нұрлыкент ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4209
11
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Көкбастау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3286
12
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қызыларық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2418
13
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Күреңбел ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2349
14
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақсай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4053