О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9-3 "О районном бюджете на 2017 - 2019 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 18 октября 2017 года № 17-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 октября 2017 года № 3558
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Жуалынского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9-3 "О районном бюджете на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3272, опубликованное в районной газете "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" от 4 января 2017 года) внести следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 292 546" заменить цифрами "8 582 185";
цифры "1 125 523" заменить цифрами "1 131 023";
цифры "51 087" заменить цифрами "64 587";
цифры "7 106 888" заменить цифрами "7 377 527";
в подпункте 2):
цифры "8 420 078" заменить цифрами "8 709 717";
в пункте 9:
цифры "7 000" заменить цифрами "5 000".

"2017 - 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18 қазандағы № 17-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 қазанда № 3558 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3272 болып тіркелген, 2017 жылдың 4 қаңтарында аудандық "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"8 292 546" деген сандар "8 582 185" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 125 523" деген сандар "1 131 023" деген сандармен ауыстырылсын;
"51 087" деген сандар "64 587" деген сандармен ауыстырылсын;
"7 106 888" деген сандар "7 377 527" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"8 420 078" деген сандар "8 709 717" деген сандармен ауыстырылсын;
9 тармақта:
"7 000" деген сандар "5 000" деген сандармен ауыстырылсын.

Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
А.Елекбаев Е. Тлеубеков
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 17-3 от 18 октября
2017 года
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 9-3 от 26 декабря
2016 года
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет – ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік - экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық
сессиясының төрағасы мәслихаттың хатшысы
А.Елекбаев Е.Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2017 жылғы 18 қазандағы
№ 17-3 шешіміне 1 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 9-3 шешіміне 1 қосымша
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы Атауы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
І. КІРІСТЕР

001. "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
005. "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности"
040. "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
014. "Организация водоснабжения населенных пунктов"
009. "Обеспечение санитарии населенных пунктов"

001. "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
005. "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
040. "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
014. "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
009. "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"