О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 13-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 14 июня 2017 года № 17-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 июня 2017 года № 3454
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата № 11-2 от 5 июня 2017 года "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 21 декабря 2016 года № 7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3450) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 13-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3263, опубликовано 11 января 2017 года, 13 января 2017 года, 18 января 2017 года в газете "Меркі тынысы-Меркенский вестник") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "10 273 971" заменить цифрами "10 463 673";
цифры "1 186 991" заменить цифрами "1 270 591";
цифры "6 000" заменить цифрами "22 400";
цифры "9 058 980" заменить цифрами "9 148 682";
в подпункте 2):
цифры "10 465 092" заменить цифрами "10 648 794";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами цифры "13 000" заменить цифрами "19 000";
приобретение финансовых активов цифры "13 000" заменить цифрами "19 000".

"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 маусымдағы № 17-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 маусымда № 3454 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылдың 5 маусымындағы № 11-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3450 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3263 болып тіркелген, 2017 жылғы 11 қаңтардағы, 13 қаңтардағы, 18 қаңтардағы "Меркі тынысы-Меркенский вестник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"10 273 971" сандары "10 463 673" сандарымен ауыстырылсын;
"1 186 991" сандары "1 270 591" сандарымен ауыстырылсын;
"6 000" сандары "22 400" сандарымен ауыстырылсын;
"9 058 980" сандары "9 148 682" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"10 465 092" сандары "10 648 794" сандарымен ауыстырылсын.
4) тармақшада:
қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо "13 000" сандары "19 000" сандарымен ауыстырылсын;
қаржы активтерін сатып алу "13 000" сандары "19 000" сандарымен ауыстырылсын.

Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва районного маслихата по вопросам социально-экономического, финансов, бюджету и налогам, местного самоуправления и индустриально-инновационного развития.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
М. Кокрекбаев И. Ахметжанов
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 14 июня 2017 года № 17-5
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 23 декабря 2016 года №13-3
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың әлеуметтік–экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
М. Көкрекбаев І. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2017 жылғы 14 маусымдағы
№ 17-5 шешіміне 1 қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 13-3 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3

21444
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
30973
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
93508
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
648974
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
198307
005
Государственная адресная социальная помощь
1977
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
160000
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
36330
464
Отдел образования района (города областного значения)
16796
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа
16796
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
368820
002
Программа занятости
178601
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30000
006
Оказание жилищной помощи
200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29099
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8995
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21777
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
45747
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
54401
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
65051
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37546
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1561
021
Капитальные расходы государственного органа
9372
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
16572
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
698964
464
Отдел образования района (города областного значения)
172320
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
172320
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)

21444
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
30973
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
93508
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
648974
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
198307
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1977
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
160000
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
36330
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
16796
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
16796
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
368820
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
178601
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29099
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8995
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
21777
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
45747
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
54401
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
65051
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37546
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1561
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9372
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
16572
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
698964
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
172320
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
172320
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі

16334
452
Отдел финансов района (города областного значения)
16334
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
16334
Используемые остатки бюджетных средств
204121
Приложение 2 к решению
маслихата Меркенского района
от 14 июня 2017 года № 17-5
Приложение 5 к решению
маслихата Меркенского района
от 23 декабря 2016 года № 13-3
Перечень бюджетных программ сельских округов на 2017 год
Сельские округа
Перечень бюджетных программ
001. Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005. Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
008.Освещение улиц в населенных пунктах
011.Благоустройство и озеленение населенных пунктов
013.Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах

16334
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
16334
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
16334
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
204121
Меркі аудандық мәслихатының
2017 жылғы 14 маусымдағы
№ 17-5 шешіміне 2 қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 13-3 шешіміне 5 қосымша
2017 жылға арналған ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Ауылдық округтер
Бюджеттік бағдарламалар тізімі
001. Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
005. Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
008.Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
011.Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
013. Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету