Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границы оценочных зон и поправочные коэффиценты к базовым ставкам платы за земельные участки по селам Мерке, Жамбыл, Сарымолдаев, Ойтал
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 18 октября 2017 года № 20-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 ноября 2017 года № 3580
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Меркенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель, границы оценочных зон и поправочные коэффиценты к базовым ставкам платы за земельные участки по селам Мерке, Жамбыл, Сарымолдаев, Ойтал согласно приложениям 1, 2 и 3.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам использования земельных ресурсов, развития сельского хозяйства и предпринимательства, транспорта и связи, энергетики, архитектуры и строительства.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
Р. Нуралбеков И. Ахметжанов
Приложение 1 к решению
№ 20-3 от 18 октября 2017 года
маслихата Меркенского района
Приложение 2 к решению
№ 20-3 от 18 октября 2017 года
маслихата Меркенского района
Границы оценочных зон по селам Мерке, Жамбыл, Сарымолдаев, Ойтал
Номер оценочных зон
Описание границ оценочных зон
І
За начальную точку описания І-ой оценочной зоны принята точка пересечения улице Азимбека Исмаилова и улице Токтара Аубакирова.
От начальной точки граница проходит по улице Токтара Аубакирова в северном направлении до границы села Мерке и далее идет по границе села Мерке в северном направлении, затем поварачивает и идет в восточном направлении по границе села Мерке до границы учетного квартала – 003, затем в южном направлении идет по границе учетных кварталов - 003, 006 до границы села Мерке, затем по границе села Мерке в западном направлении до улицы Буденного, затем по улице Буденного в северном направлении до пересечения с улицы Оспана Умбетова, затем в северном направлении по улице Оспана Умбетова до пересечения с улицы Азимбека Исмаилова, затем по улице Азимбека Исмаилова в западном направлении до пересечения с улицы Токтара Аубакирова (исходная точка).
ІІ

Меркі, Жамбыл, Сарымолдаев, Ойтал ауылдары бойынша жерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерiн бекіту туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18 қазандағы № 20-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінің 2017 жылғы 13 қарашада № 3580 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Меркі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Меркі, Жамбыл, Сарымолдаев, Ойтал ауылдары бойынша жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы), бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерi осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың сәулет және құрылыс, энергетиканы, көлік пен байланысты, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті дамыту, жер ресурстарын пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Р. Нұралбеков І. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2017 жылғы 18 қазандағы
№ 20-3 шешіміне 1 қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2017 жылғы 18 қазандағы
№ 20-3 шешіміне 2 қосымша
Меркі, Жамбыл, Сарымолдаев, Ойтал ауылдары бойынша бағалау аймақтарының шекаралары
Бағалау аймағының нөмірі
Бағалау аймақтары шекараларының сипаттамасы
І
І-ші бағалау аймағы үшін сипаттаманың бастапқы нүктесіне Әзімбек Ысмаилов көшесі мен Тоқтар Әубәкіров көшелерінің киылысының нүктесі алынды.
Шекара бастапқы нүктеден Тоқтар Әубәкіров көшесімен солтүстік бағытпен Меркі ауылына дейін өтеді және Меркі ауылының шекарасымен солтүстік бағытта әрі қарай өтеді, кейін бұрылады да шығыс бағытқа қарай Меркі ауылының шекарасымен 003 есептік кварталына дейін, кейін оңтүстік бағытқа қарай 003, 006 есептік кварталдарының шекарасымен Меркі ауылына дейін келеді, кейін батыс бағытта Меркі ауылының шекарасымен Буденный көшесіне дейін, кейін солтүстік бағытта Буденный көшесімен Оспан Үмбетов көшесінің киылысына дейін, кейін солтүстік бағытта Оспан Үмбетов көшесімен Әзімбек Ысмаилов көшесінің киылысына дейін, кейін батыс бағытта Әзімбек Ысмаилов көшесімен Тоқтар Әубәкіров көшесінің қиылысына дейін (алғашқы нүкте).
ІІ

ІІ-я оценочная зона состоит из двух участков – участок 1 западнее І–ой оценочной зоны, участок 2 восточнее І–ой оценочной зоны.
Участок 1 – за начальную точку описания принята точка пересечения улицы Азимбека Исмаилова и улицы Токтара Аубакирова. От начальной точки граница оценочной зоны проходит по улице Азимбека Исмаилова в осточном направлении до пересечения с улицы Оспана Умбетова, затем по улице Оспана Умбетова в южном направлении до границы села Мерке, затем по границе села Мерке в западном направлении, затем по границе села Мерке в северном направлении, затем по границе села Мерке в восточной направлении до улицы Токтара Аубакирова, затем по улице Токтара Аубакирова в южном направлении до пересечения с улицей Азимбека Исмаилова (исходная точка).
Участок 2 – за начальную точку описания принята точка пересечения улицы Лермонтова и улицы Азимбека Исмаилова. От начальной точки граница оченочной зоны проходит по улице Азимбека Исмаилова в восточном направлении до пересечения с улицей Советской и по улице Советской проходит в южном направлении до границы села Мерке, затем по границе села Мерке в западном направлении до границы учетного квартала 006, затем по границе учетного квартала 006 в северном направлении до улицы Азимбека Исмаилова, затем по улице Азимбека Исмаилова в восточном направлении до границы квартала 003 и по границы квартала 003 идет до границы села Мерке, затем по границе села Мерке в восточном направлении до улицы Лермонтова, затем по улице Лермонтова в южном направлении до пересечения с улицей Азимбека Исмаилова (исходная точка).
ІІІ
За начальную точку описания ІІІ- й оценочной зоны принята точка пересечения улицы Азимбека Исмаилова и улицы Лермонтова.
От начальной точки граница оценочной зоны проходит по улице Лермонтова в северном направлении до границы учетного квартала 009, затем в западном направлении по границе учетного квартала 009 до границы села Мерке, затем по границе села Мерке по улице Советской идет в северном направлении до пересечения с улицей Азимбека Исмаилова, затем по улице Азимбека Исмаилова в западном направлении до пересечения с улицей Лермонтова (исходная точка).
Приложение 3 к решению
№ 20-3 от 18 октября 2017 года
маслихата Меркенского района
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по селам Мерке, Жамбыл, Сарымолдаев, Ойтал
Номер оценочных зон
Поправочный коэффицент к базовой ставке платы за земельные участки
І
1,3
ІІ
1,1
ІІІ
1,0

ІІ-ші бағалау аймағы екі учаскеден түрады – 1 учаске І-ші бағалау аймағының батысында, 2 учаске І-ші бағалау аймағының шығысында.
1 учаске – сипаттаманың бастапқы нүктесіне Әзімбек Ысмаилов көшесімен Тоқтар Әубәкіров көшелерінің қиылысу нүктесі алынды. Бағалау аймағының шекарасы бастапқы нүктеден шығыс бағытта Әзімбек Ысмаилов көшесімен Оспан Үмбетов көшесінің қиылысына дейін өтеді, кейін оңтүстік бағытта Оспан Үмбетов көшесімен Меркі ауылына дейін, кейін Меркі ауылының шекарасымен батыс бағытта, кейін Меркі ауылының шекарасымен солтүстік бағытта, кейін Меркі ауылының шекарасымен шығыс бағытта Тоқтар Әубәкіров көшесіне дейін, кейін Тоқтар Әубәкіров көшесімен оңтүстік бағытта Әзімбек Ысмаилов көшесінің қиылысына дейін (алғашқы нүкте).
2 учаске – сипаттаманың бастапқы нүктесіне Лермонтов көшесі және Әзімбек Ысмаилов көшелерінің қиылысы алынды. Бағалау аймағының шекарасы шығыс бағытта Әзімбек Ысмаилов көшесімен Советская көшесінің қиылысына дейін өтеді және Советский көшесімен шығыс бағытта Меркі ауылына дейін өтеді, кейін Меркі ауылының шекарасымен батыс бағытта есептік кварталы 006 шекарасына дейін, кейін есептік кварталы 006 шекарасымен солтүстік бағытта Әзімбек Ысмаилов көшесіне дейін, кейін Әзімбек Ысмаилов көшесімен шығыс бағытта есептік кварталы 003 шекарасына дейін және есептік кварталы 003 шекарасымен Меркі ауылының шекарасына дейін өтеді, кейін Меркі ауылының шекарасымен шығыс бағытта Лермонтов көшесіне дейін, кейін Лермонтов көшесімен оңтүстік бағытта Әзімбек Ысмаилов көшесінің қиылысына дейін (алғашқы нүкте).
ІІІ
ІІІ-ші бағалау аймағы үшін сипаттаманың бастапқы нүктесіне Әзімбек Ысмаилов көшесі мен Лермонтов көшелерінің киылысы алынды.
Бағалау аймағының шекарасы бастапқы нүктеден Лермонтов көшесімен солтүстік бағытта есептік кварталы 009 шекарасына дейін өтеді, кейін батыс бағытта есептік кварталы 009 шекарасымен Меркі ауылына дейін, кейін Меркі ауылының шекарасымен Советский көшесімен солтүстік бағытта Әзімбек Ысмаилов көшесінің қиылысына дейін келеді, кейін Әзімбек Ысмаилов көшесі батыс бағытта Лермонтов көшесінің қиылысына дейін (алғашқы нүкте).
Меркі аудандық мәслихатының
2017 жылғы 18 қазандағы
№ 20-3 шешіміне 3 қосымша
Меркі, Жамбыл, Сарымолдаев, Ойтал ауылдары бойынша жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерi
Бағалау аймағының нөмірі
Жер учаскелерінің төлемақылық базалық ставкасына түзету коэффиценті
І
1,3
ІІ
1,1
ІІІ
1,0