О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 8-2 "О районном бюджете на 2017 - 2019 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 20 июня 2017 года № 12-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 июня 2017 года № 3465
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 5 июня 2017 года № 11-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3450) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 8-2 "О районном бюджете 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3262, опубликовано 1 января 2017 года в газете "Мойынқұм таңы" № 1-4 (6253-6256) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 608 844" заменить цифрами "6 570 162";
цифры "5 248 844" заменить цифрами "5 210 162";
в подпункте 2):

"2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 маусымдағы № 12-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 маусымда № 3465 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 7-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 5 маусымдағы № 11-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3450 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3262 болып тіркелген, 2017 жылдың 1 қаңтарда аудандық № 1-4 (6253-6256) "Мойынқұм таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1 тармақта:
"6 608 844" деген сандары "6 570 162" деген сандарымен ауыстырылсын;
"5 248 844" деген сандары "5 210 162" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

цифры "6 750 947" заменить цифрами "6 712 265";
Приложение 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по "Экономическому развитию региона, развитию бюджета и местных налогов, сферы промышленности, сельского хозяйства и предпринимательства, рассмотрению проектов договоров о покупке земельных участков, регионального строительства, вопросам охраны окружающей среды"

"6 750 947" деген сандары "6 712 265" деген сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың "Аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

8740
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей) -сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7000
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)- сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
500
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
14825
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
62526
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
143420
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
141920
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
1500
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
272578
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
213179
002
Программа занятости
112502
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8000
005
Государственная адресная социальная помощь
600
006
Помощь в обеспечении жильем
25
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
5696
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1144
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
9013
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
36280
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18666
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
21253
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
59399
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40201
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
400
021
Капитальные расходы государственного органа
290
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
11653
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республики Казахстан на 2012-2018 годы

8740
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
7000
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
500
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14825
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
62526
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
143420
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
141920
037
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
1500
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
272578
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
213179
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
112502
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
600
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
25
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
5696
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1144
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
9013
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
36280
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
18666
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
21253
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
59399
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40201
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
400
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
290
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
11653
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру