О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 8-2 "О районном бюджете на 2017 - 2019 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 14 августа 2017 года № 15-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 августа 2017 года № 3508
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 3 августа 2017 года № 13-5 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3499) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 8-2 "О районном бюджете 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3262, опубликовано 1 января 2017 года в газете "Мойынқұм таңы" № 1-4 (6253-6256) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 570 162" заменить цифрами "6 612 134";
цифры "1 352 340" заменить цифрами "1 377 616";
цифры "3 160" заменить цифрами "5 585";
цифры "4 500" заменить цифрами "16 799";
цифры "5 210 162" заменить цифрами "5 212 134";
в подпункте 2):

"2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 тамыздағы № 15-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 тамызда № 3508 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 7-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 3 тамыздағы № 13-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3499 болып тіркелген)сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3262 болып тіркелген, 2017 жылдың 1 қаңтарда аудандық № 1-4 (6253-6256) "Мойынқұм таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"6 570 162" деген сандары "6 612 134" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1 352 340" деген сандары "1 377 616" деген сандарымен ауыстырылсын;
"3 160" деген сандары "5 585" деген сандарымен ауыстырылсын;
"4 500" деген сандары "16 799" деген сандарымен ауыстырылсын;
"5 210 162" деген сандары "5 212 134" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

цифры "6 712 265" заменить цифрами "6 754 237";
Приложение 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2.Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по "Экономическому развитию региона, развитию бюджета и местных налогов, сферы промышленности, сельского хозяйства и предпринимательства, рассмотрению проектов договоров о покупке земельных участков, регионального строительства,вопросам охраны окружающей среды"

"6 712 265" деген сандары "6 754 237" деген сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың "Аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

307735
464
Отдел образования района (города областного значения)
2742960
003
Общеобразовательное обучение
2497168
006
Дополнительное образование для детей
245792
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
56763
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
56763
464
Отдел образования района (города областного значения)
199698
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17507
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
8000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
60355
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
8740
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей) -сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6588
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
14825
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
83683
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
140597
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
139097
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
1500
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
278716
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
219185
002
Программа занятости
118020
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8000
005
Государственная адресная социальная помощь
600
006
Помощь в обеспечении жильем
25
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
5696
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1144
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
9013
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
36280
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

307735
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2742960
003
Жалпы білім беру
2497168
006
Балаларға қосымша білім беру
245792
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
56763
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
56763
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
199698
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17507
004
Ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
8000
005
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекеме-лер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
60355
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
8740
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
6588
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14825
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
83683
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
140597
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
139097
037
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
1500
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
278716
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
219185
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
118020
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
600
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
25
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
5696
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1144
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
9013
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
36280
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету