О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 21 декабря 2016 года №12- 3 "О районном бюджете на 2017 - 2019 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 28 ноября 2017 года № 25-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 ноября 2017 года № 3602
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 24 ноября 2017 года №17-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2016 года №7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 3595) Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 21 декабря 2016 года №12–3 "О районном бюджете на 2017 – 2019 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов №3264, опубликованное в газете "Талас тынысы" 1 января 2017 года), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "10 343 922" заменить цифрами "10 672 353";
в подпункте 2):
цифры "10 497 536" заменить цифрами "10 825 967".
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

"2017 -2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы №12-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 қарашадағы № 25-6 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 қарашада № 3602 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облысы мәслихатының 2016 жылғы 09 желтоқсандағы №7-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы мәслихатының 2017 жылғы 24 қарашадағы №17-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3595 болып тіркелген) негізінде, Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы №12–3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3264 болып тіркелген, 2017 жылғы 1 қаңтардағы "Талас тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"10 343 922" сандары "10 672 353" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"10 497 536" сандары "10 825 967" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет –ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата шестого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Исполняющий обязанности
районного маслихата секретаря маслихата
Е. Кулекеев У. Аманжолова
Приложение-1 к решению
Таласского районного маслихата
от 28 ноября 2017 года №25-6 Приложение-1 к решению
Таласского районного маслихата
от 21 декабря 2016 года №12-3
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік – экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың Мәслихат хатшысының
сессия төрағасы міндетін атқарушы
Е. Кулекеев У. Аманжолова
Талас аудандық мәслихатының
2017 жылғы 28 қарашадағы № 25-6
шешіміне 1- қосымша
Талас аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 12-3 шешіміне 1- қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР

29 122
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
335 856
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
296 477
022
Капитальные расходы государственного органа
39 379
452
Отдел финансов района (города областного значения)
23 496
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
22 466
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
376
018
Капитальные расходы государственного органа
654
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
21 719
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
18 280
004
Капитальные расходы государственного органа
3 439
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24 807
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
14 023
013
Капитальные расходы государственного органа
4 994
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5 790
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
10 138
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
9 529
003
Капитальные расходы государственного органа
609
02
Оборона
18 244
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 186
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10 186
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8 058
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5 058
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3 000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
19 625
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19 625
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
19 625
04
Образование
4 862 842
464
Отдел образования района (города областного значения)

29 122
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
335 856
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
296 477
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
39 379
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
23 496
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 466
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
376
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
654
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
21 719
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 280
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 439
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24 807
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 023
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 994
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5 790
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
10 138
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 529
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
609
02
Қорғаныс
18 244
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 186
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10 186
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8 058
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5 058
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3 000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
19 625
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19 625
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
19 625
04
Бiлiм беру
4 862 842
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

4 883
006
Оказание жилищной помощи
41 103
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14 305
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 150
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
32 162
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
42 198
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
28 548
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
61 277
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37 867
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
778
021
Капитальные расходы государственного органа
1 745
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
20 062
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
825
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 827 704
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12 331
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
12 331
464
Отдел образования района (города областного значения)
100 774
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
100 774
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
13 847
009
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
13 847
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
449 291
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
410 492
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
38 799
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
9 540
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
9 244
005
Капитальные расходы государственного органа
296
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
226
014
Организация водоснабжения населенных пунктов

4 883
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
41 103
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14 305
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 150
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
32 162
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
42 198
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
28 548
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
61 277
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 867
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
778
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 745
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
20 062
06
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
825
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 827 704
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12 331
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
12 331
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
100 774
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
100 774
465
Ауданның (облыстың маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
13 847
009
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
13 847
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
449 291
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
410 492
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
38 799
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
9 540
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 244
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
296
07
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
226
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру