О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 15 января 2016 года № 02/02 "Об утверждении регламентов государственных услуг"
Постановление акимата Карагандинской области от 26 октября 2017 года № 67/04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 ноября 2017 года № 4443. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 3 июня 2020 года № 35/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 03.06.2020 № 35/01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 марта 2017 года № 110 "О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 18-03/390 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области животного мира" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15119) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 15 января 2016 года № 02/02 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3665, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 24 февраля 2016 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 25 февраля 2016 года № 24 (21969), "Орталық Қазақстан" от 25 февраля 2016 года № 36-37 (22142)), следующие изменения:
1) в регламенте государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства", утвержденном указанным постановлением:
абзац пятый пункта 5 изложить в следующей редакции:
"действие 4 - подготовка проекта Постановления либо в соответствии с пунктом 9-1 Стандарта мотивированного ответа об отказе в оказании
государственной услуги (далее - мотивированный ответ) ответственным исполнителем отдела услугодателя. Длительность выполнения – в течение 3 (трех) часов. Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является подготовка проекта Постановления либо мотивированного ответа;";
абзац седьмой пункта 5 изложить в следующей редакции:

"Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 02/02 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 26 қазандағы № 67/04 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 қарашада № 4443 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 3 маусымдағы № 35/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 03.06.2020 № 35/01 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, "Жануарлар дүниесі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 18-03/390 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 10 наурыздағы № 110 бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15119 тіркелген) Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы №02/02 қаулысына (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде № 3665 тіркелген, 2016 жылғы 24 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 25 ақпанда "Индустриальная Караганда" № 24 (21969), 2016 жылғы 25 ақпанда "Орталық Қазақстан" № 36-37 (22142) газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген "Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
5 тармақтың бесінші азат жолы келесі редакцияда жазылсын:
"4 іс-қимыл – қызмет беруші бөлімінің жауапты орындаушысының Қаулы жобасын немесе Стандарттың 9-1 тармағына сәйкес мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындауы (бұдан әрі - дәлелді жауап). Орындау ұзақтығы – 3 (үш) сағаттың ішінде. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі Қаулы жобасын немесе дәлелді жауап дайындауы;";
5 тармақтың жетінші азат жолы келесі редакцияда жазылсын:

"действие 6 - подписание Постановления либо мотивированного ответа руководителем услугодателя. Длительность выполнения – в течение 1 (одного) рабочего дня. Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является подписание Постановления либо мотивированного ответа руководителем услугодателя;";
абзац восьмой пункта 5 изложить в следующей редакции:
"действие 7 - выдача Постановления либо мотивированного ответа сотрудником канцелярии услугодателя услугополучателю. Длительность выполнения – не более 30 минут. Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является выдача Постановления либо мотивированного ответа услугополучателю.";
абзац пятый пункта 7 изложить в следующей редакции:
"действие 4 – подготовка проекта Постановления либо мотивированного ответа ответственным исполнителем отдела услугодателя. Длительность выполнения – в течение 3 (трех) часов;";
абзац седьмой пункта 7 изложить в следующей редакции:
"действие 6 - подписание Постановления либо мотивированного ответа руководителем услугодателя. Длительность выполнения – в течение 1 (одного) рабочего дня;";
абзац восьмой пункта 7 изложить в следующей редакции:
"действие 7 - выдача Постановления либо мотивированного ответа сотрудником канцелярии услугодателя услугополучателю. Длительность выполнения – не более 30 минут.";
заголовок главы 4 изложить в следующей редакции:
"4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией "Правительство для граждан" и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Государственная услуга через Государственную корпорацию "Правительство для граждан" и веб-портал "электронного правительства" не оказывается.".
приложение к регламенту государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства" изложить согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Кошанов
Приложение
к постановлению акимата Карагандинской области
67/04 от 26 октября 2017 года
Приложение
к регламенту государственной услуги
"Принятие местными исполнительными органами области
решения по закреплению охотничьих угодий и
рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями
животным миром и установлению сервитутов для нужд
охотничьего и рыбного хозяйства"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Принятие местными исполнительными органами области решения по закреплению охотничьих угодий и рыбохозяйственных водоемов и (или) участков за пользователями животным миром и установлению сервитутов для нужд охотничьего и рыбного хозяйства"

"6 іс-қимыл – қызмет беруші басшысының Қаулыға немесе дәлелді жауапқа қол қоюы. Орындау ұзақтығы – 1 (бір) жұмыс күні ішінде. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі қызмет беруші басшысының Қаулыға немесе дәлелді жауапқа қол қоюы;";
5 тармақтың сегізінші азат жолы келесі редакцияда жазылсын:
"7 іс-қимыл – қызмет беруші кеңсесі қызметкерінің Қаулыны немесе дәлелді жауапты қызмет алушыға беруі. Орындау ұзақтығы – 30 минуттан аспайды. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі Қаулыны немесе дәлелді жауапты қызмет алушыға беруі.";
7 тармақтың бесінші азат жолы келесі редакцияда жазылсын:
"4 іс-қимыл – қызмет беруші бөлімінің жауапты орындаушысының Қаулы жобасын немесе дәлелді жауапты дайындауы. Орындау ұзақтығы – 3 (үш) сағат ішінде;";
7 тармақтың жетінші азат жолы келесі редакцияда жазылсын:
"6 іс-қимыл – қызмет беруші басшысының Қаулыға немесе дәлелді жауапқа қол қоюы. Орындау ұзақтығы – 1 (бір) жұмыс күні ішінде;";
7 тармақтың сегізінші азат жолы келесі редакцияда жазылсын:
"7 іс-қимыл – қызмет беруші кеңсесі қызметкерінің Қаулыны немесе дәлелді жауапты қызмет алушыға беруі. Орындау ұзақтығы – 30 минуттан аспайды.";
4 тараудың аты келесі редакцияда жазылсын:
"4. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау";
8 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы және "электрондық үкімет" веб-порталы арқылы көрсетілмейді.".
"Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Қошанов
Қарағанды облысы әкімдігінің
2017 жылғы "26" қазандағы
67/04 қаулысына
қосымша
"Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін
пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы
су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен
аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін
сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
қосымша
"Облыстың жергілікті атқарушы органдарының жануарлар дүниесін пайдаланушыларға аңшылық алқаптар мен балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін бекітіп беру мен аңшылық және балық шаруашылықтарының қажеттіліктері үшін сервитуттарды белгілеу жөнінде шешімдер қабылдауы" мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процесінің анықтамалығы