Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы
Постановление акимата города Караганды от 28 апреля 2017 года № 17/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 мая 2017 года № 4256. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 13 октября 2017 года № 45/04
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 13.10.2017 № 45/04 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Караганды от 8 июня 2016 года № 23/04 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3863, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 24 июня 2016 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 30 июня 2016 года № 83-84 (22028-22029) и "Орталық Қазақстан" от 30 июня 2016 года № 103-104 (22 209)).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Караганды Любарскую И.Ю.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Аубакиров
Утвержден
постановлением акимата
города Караганды

Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 28 сәіурдегі № 17/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 мамырда № 4256 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 13 қазандағы № 45/04 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қаласы әкімдігінің 13.10.2017 № 45/04 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы 4 тармағы 8-1) тармақшасына сәйкес Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 8 маусымдағы № 23/04 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу № 3863 тізілімінде болып тіркелген, 2016 жылдың 24 маусымында "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде тіркелген, "Индустриальная Караганда" 2016 жылдың 30 маусымында № 83-84 (22028-22029) және "Орталық Қазақстан" 2016 жылдың 30 маусымында № 103-104 (22 209) газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары И.Ю. Любарскаяға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Әубәкіров
Қарағанды қаласы әкімдігінің

от 28 апреля 2017 года
№ 17/01
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы
Вид дошкольной организации образования
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (в тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (в тенге)
Размер подушевого финансирования дошкольных организаций в месяц (в тенге)
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
1
детский сад

2017 жылғы "28 " сәуір
№17/01 қаулысымен бекітілген
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының түрі
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдардағы ата-аналардың бір айға ақы төлеу мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге бір айға жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының жан басына шаққандағы бір айға арналған қаржыландыру мөлшері (теңге)
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
1
балабақша