О внесении изменений в решение IX сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 102 "О бюджете города Караганды на 2017 – 2019 годы"
Решение ХV сессии VI созыва Карагандинского городского маслихата от 14 июля 2017 года № 178. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 июля 2017 года № 4319
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением IX сессии Карагандинского областного маслихата от 29 июня 2017 года № 199 "О внесении изменений в решение VI сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 131 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4294) Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение IX сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 102 "О бюджете города Караганды на 2017 – 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4067, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 29 декабря 2016 года № 168 (1729), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 января 2017 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2017 – 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
доходы – 46 341 987 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 30 623 916 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям –277 333 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 502 640 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 938 098 тысяч тенге;
2) затраты – 50 021 655 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 198 570 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 198 570 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 5 950 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 5 950 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 8 872 288 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 872 288 тысяч тенге:
поступление займов – 6 725 190 тысяч тенге;
погашение займов – 92 852 тысячи тенге;

Қарағанды қалалық мәслихатының IX сессиясының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 102 "Қарағанды қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2017 жылғы 14 шілдедегі VI шақырылған ХV сессиясының № 178 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 шілдеде № 4319 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қарағанды облыстық мәслихатының 2017 жылғы 29 маусымдағы IX сессиясының № 199 "Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы VI сессиясының "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 131 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4294 болып тіркелген) сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының IX сессиясының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 102 "Қарағанды қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4067 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 168 (1729) "Взгляд на события" газетінде, 2017 жылдың 9 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қаланың 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 341 987 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 30 623 916 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 277 333 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 502 640 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14 938 098 мың теңге;
2) шығындар – 50 021 655 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5 198 570 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 198 570 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – минус 5 950 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 5 950 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 8 872 288 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 872 288 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 6 725 190 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 92 852 мың теңге;

19 222 074
в том числе:
Целевые текущие трансферты
6 769 034
Целевые трансферты на развитие
5 727 850
Бюджетные кредиты
6 725 190
Целевые текущие трансферты
6 769 034
в том числе:
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
16 083
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
50 075
На укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
283 870
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
30 066
На развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
78 676
На повышение квалификации, подготовку и переподготовку кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы
157 038
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
500
На оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
107
На проведение капитального и среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
5 557 237
в том числе:
на средний ремонт дорог
4 692 195
на капитальный ремонт дорог
779 786
на освещение дорог
85 256
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
151 382
На приобретение специализированной техники
444 000
Целевые трансферты на развитие
5 727 850
в том числе:
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 979 827
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
410 550
На проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
248 510
На развитие коммунального хозяйства
650 354
На развитие транспортной инфраструктуры
100 000
На строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
824 646
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1 513 963
Бюджетные кредиты
6 725 190
в том числе:
На проектирование и (или) строительство жилья
1 526 620
На реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
5 198 570
Приложение 3
к решению XV сессии Карагандинского
городского маслихата от 14 июля 2017 года №178
Приложение 5
к решению IX сессии Карагандинского
городского маслихата от "23" декабря 2016 года №102
Бюджетные программы района имени Казыбек би и Октябрьского района
города Караганды на 2017 год
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа Наименование
1
2
3
4
5
6
Бюджетные программы района имени Казыбек би

19 222 074
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
6 769 034
Нысаналы даму трансферттері
5 727 850
Бюджеттік кредиттер
6 725 190
Ағымдағы нысаналы трансферттер
6 769 034
оның ішінде:
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
16 083
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
50 075
Білім беру объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
283 870
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
30 066
Нәтижелі жұмыспен қамту және бұқаралық кәсіпкерлікті дамыту Бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
78 676
2017 - 2021 жылдарға арналған нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлауға
157 038
Қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдардың, азық-түліктердің және жануар тектес шикізаттардың құнын иелелеріне өтеуге
500
Ветеринарлық вакциналау, дәрі-дәрмектерді тасымалдау және сақтау бойынша қызмет көрсетуге
107
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін орташа және күрделі жөндеуден өткізуге
5 557 237
оның ішінде:
орташа жөндеуден өткізуге
4 692 195
күрделі жөндеуден өткізуге
779 786
көшелердi жарықтандыруға
85 256
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
151 382
Арнайы техниканы алуға
444 000
Нысаналы даму трансферттері
5 727 850
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
1 979 827
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
410 550
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға
248 510
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
650 354
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
100 000
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға
824 646
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
1 513 963
Бюджеттік кредиттер
6 725 190
оның ішінде:
Тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға
1 526 620
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін
5 198 570
Қарағанды қалалық мәслихатының
2017 жылғы 14 шілдедегі XV сессиясының
№ 178 шешіміне
3 - қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы IX сессиясының
№ 102 шешіміне
5- қосымша
Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы және Октябрь аудандарының 2017 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары
Функционалдық топ
Сома, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
Қазыбек би атындағы ауданның бюджеттік бағдарламалары