Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов на 2017 год
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 17 мая 2017 года № 68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 1 июня 2017 года № 4266. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14010), акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін 2017 жылға арналған жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 17 мамырдағы № 68 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 маусымда № 4266 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31 бабы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабы 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14010 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Қаражал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от 2 % до 4 % от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Каражал М. Мукашеву.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Каражал К. Шорманбаев
Приложение
к постановлению акимата города Каражал
от 17 мая 2017 года № 68
Перечень организаций, для которых устанавливается
квота рабочих мест для инвалидов
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для инвалидов
1.
Акционерное общество "Жайремский горно-обогатительный комбинат"

1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының 2%-дан 4%-ға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін осы қаулының қосымшасына сәйкес жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қаражал қаласының әкімінің орынбасары М.Мұқашеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаражал қаласының әкімі Қ. Шорманбаев
Қаражал қаласы әкімдігінің 2017 жылғы
17 мамырдағы № 68 қаулысына
қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленген ұйымдардың тізбесі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%) қызметкерлердің тізімдік санынан
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1.
"Жәйрем кен байыту комбинаты" Акционерлік қоғамы