О признании утратившими силу некоторых решений Каражалского городского маслихата
Решение ХVII сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 6 октября 2017 года № 162. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 октября 2017 года № 4409
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Каражалский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Каражалского городского маслихата:
1) решение XXХІV сессии Каражалского городского маслихата от 23 сентября 2014 года № 263 "Об утверждении Регламента Каражалского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2806, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 8 ноября 2014 года № 46, информационно-правовой системе "Әділет" 17 ноября 2014 года);
2) решение ХXXX сессии Каражалского городского маслихата от 19 июня 2015 года № 342 "О внесении изменения в решение ХХХІV сессии Каражалского городского маслихата от 23 сентября 2014 года № 263 "Об утверждении Регламента Каражалского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3348, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 7 августа 2015 года, газете "Қазыналы өңір" 8 августа 2015 года № 32 (758)).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХVІІ сессии,
секретарь городского маслихата
З. Оспанова

Қаражал қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 6 қазандағы ХVII сессиясының № 162 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 қазанда № 4409 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қаражал қалалық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Қаражал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 қыркүйектегі XXХІV сессиясының № 263 "Қаражал қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2806 болып тіркелген, 2014 жылғы 8 қарашада № 46 "Қазыналы өңір" газетінде, 2014 жылғы 17 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі;
2) Қаражал қалалық мәслихатының 2015 жылғы 19 маусымдағы ХXXX сессиясының № 342 "Қаражал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 қыркүйектегі XXХІV сессиясының № 263 "Қаражал қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3348 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 8 тамызда № 32 (758) "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ХVІІ сессияның төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы
З. Оспанова