Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов на 2018 год
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 14 декабря 2017 года № 149. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 21 декабря 2017 года № 4493. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14010), акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін 2018 жылға арналған жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 149 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 желтоқсанда № 4493 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабы 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14010 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Қаражал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от 2 % до 4 % от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Каражал Т.Ерденова.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Каражал Т. Досаев
Приложение к постановлению
акимата города Каражал
от "14" декабря 2017 года № 149
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для инвалидов
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для инвалидов (единиц)
1.
Акционерное общество "Жайремский горно-обогатительный комбинат"

1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының 2%-дан 4%-ға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін осы қаулының қосымшасына сәйкес жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қаражал қаласының әкімінің орынбасары Т.Ерденовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаражал қаласының әкімі Т. Досаев
Қаражал қаласы әкімдігінің
2017 жылғы "14" желтоқсандағы
№149 қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленген ұйымдардың тізбесі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның мөлшері (%) қызметкерлердің тізімдік санынан
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны (бірлік)
1.
"Жәйрем кен байыту комбинаты" Акционерлік қоғамы