О бюджете города Каражал на 2018 - 2020 годы
Решение XІX сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2017 года № 172. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 января 2018 года № 4543. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 394 616 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 952 250 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 378 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 047 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 417 941 тысяч тенге;
2) затраты – 3 531 236 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 136 620 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 136 620 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 3 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 139 620 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 29.11.2018 № 245 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, в составе поступлений бюджета города на 2018 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 4.
3. Учесть, что на 2018 год установлены нормативы распределения доходов в областной бюджет, бюджету города в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 50 процентов;
2) по социальному налогу – 50 процентов.
4. Учесть, в составе расходов бюджета города на 2018 год распределение целевых трансфертов по администраторам бюджетных программ согласно приложению 5.
5. Учесть, что в бюджете города на 2018 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из областного бюджета в сумме – 1 669 295 тысяч тенге.
6. Учесть, что в бюджете города на 2018 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет поселка Жайрем в сумме 241 426 тысяч тенге.
7. Утвердить на 2018 год, распределение сумм резерва местного исполнительного органа города на 2018 год согласно приложению 6 настоящего решения.

2018 - 2020 жылдарға арналған Қаражал қаласының бюджеті туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы XІX сессиясының № 172 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 қаңтарда № 4543 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 394 616 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 952 250 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 378 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 047 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 417 941 мың теңге;
2) шығындар – 3 531 236 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 136 620 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 136 620 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 139 620 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 29.11.2018 № 245 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 4 - қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2018 жылға арналған облыстық бюджетке, қала бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде ескерілсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 50 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша – 50 пайыз.
4. 2018 жылға арналған қала бюджетінің шығыстарының құрамында бюджеттік бағдарламалар әкімшіліктері бойынша нысаналы трансферттердің бөлінуі 5 - қосымшаға сәйкес ескерілсін.
5. 2018 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі – 1 669 295 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2018 жылға арналған қала бюджетінде қалалық бюджеттен Жәйрем кентінің бюджетіне берілетін субвенцияның көлемі – 241 426 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
7. 2018 жылға қаланың жергілікті атқарушы органы резервінің сомаларын бөлу осы шешімнің 6 - қосымшасына сәйкес бекітілсін.

8. Утвердить расходы бюджетных программ на 2018 год, финансируемые через аппарат акима поселка Шалгинск согласно приложению 7 настоящего решения.
9. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления полселка Шалгинск города Каражал на 2018 год, согласно приложению 8 настоящего решения.
10. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2018 год согласно приложению 9.

8. 2018 жылы Шалғы кенті әкімінің аппараты арқылы қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламалардың шығыстары осы шешімнің 7 - қосымшасына сәйкес бекітілсін.
9. 2018 жылға жергілікті өзін - өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің Қаражал қаласының Шалғы кентіне бөлінуі осы шешімге 8 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2018 жылға арналған қала бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 9 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.

11. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2018 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 10.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель ХІХ сессии Н.Умирбеков
Секретарь городского маслихата З.Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 22 декабря 2017 года № 172
Бюджет города Каражал на 2018 год

11. 2018 жылға арналған қалалық бюджеттің дамуының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөліне отырып 10 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХІХ сессияның төрағасы Н.Өмірбеков
Қалалық мәслихаттың хатшысы З.Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 172 шешіміне
1 - қосымша
2018 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті

Сноска. Приложение 4 – в редакции решения Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 29.11.2018 № 245 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
748646
Целевые текущие трансферты
196119
Целевые трансферты на развитие
552527
в том числе:
Целевые текущие трансферты
196119
Управление образования области
68807
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
623
На доплату учителям за замещение на период обучения основного работника
936
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
24389
На установку программы автоматизированного мониторинга интернет - сайтов в организациях образования
216
На укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
6367
в том числе:
Ремонт объектов
4731
Открытие кабинетов интеллектуальных игр
1636
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
36128
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
148
Управление координации занятости и социальных программ области
28298
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
5300
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
6472
в том числе:
Частичное субсидирование заработной платы
3225
Молодежная практика
3247
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
1540
На выплату государственной адресной социальной помощи
10584
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям в рамках Программы продуктивной занятости и массового предпринимательства
4291
в том числе:
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
4144
На аутсорсинг услуг частным агентствам занятости населения в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
147
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 29.11.2018 № 245 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
748646
Ағымдағы нысаналы трансферттер
196119
Нысаналы даму трансферттері
552527
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
196119
Облыстың білім басқармасы
68807
Тілдік курстарда тағылымдамадан өткен мұғалімдер үшін қосымша ақы төлеуге
623
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
936
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
24389
Білім беру ұйымдарында интернет-сайттарын автоматты түрде мониторинг жүргізу бағдарламасын орнатуға
216
Білім беру объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
6367
оның ішінде:
Объектілерге жөндеу жүргізуге
4731
Зияткерлік ойындар кабинеттерін ашуға
1636
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
36128
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
148
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
28298
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
5300
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға
6472
оның ішінде:
Еңбекақы төлемін жарым - жартылай субсидиялауға
3225
Жастар практикасына
3247
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
1540
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
10584
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығындағы мамандықтар мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
4291
оның ішінде:
Өндірістік жұмыспен қамту және кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасының аясында еңбек нарығында сұранысқа ие мамандықтар мен дағдылар бойынша қызметкерлерді қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
4144
Өнімді жұмыспен қамтуды және бұқаралық кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы бойынша жеке жұмысқа орналастыру агенттіктеріне аутсорсингке
147
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға

111
Управление ветеринарии области
236
На оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
236
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
98778
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
98778
в том числе:
Средний ремонт дорог
98778
Целевые трансферты на развитие
552527
в том числе:
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
552527
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
537527
в том числе:
Реконструкция водопроводных сетей поселка Жайрем, 2 очередь
537527
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
15000
Жилищно-коммунальное хозяйство
15000
в том числе:
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5000
Реконструкция наружных инженерных сетей и благоустройство территории жилого дома города Каражал, улица Абая дом 3
5000
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
10000
Реконструкция жилого дома города Каражал, улица Абая дом 3
10000
Приложение 5
к решению
Каражалского городского маслихата
от 22 декабря 2017 года № 172
Распределение целевых трансфертов по администраторам бюджетных программ на 2018 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 29.11.2018 № 245 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
748646
Целевые текущие трансферты
196119
Целевые трансферты на развитие
552527
в том числе:
Целевые текущие трансферты
196119
Отдел образования района (города областного значения)
68807
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
623
На доплату учителям за замещение на период обучения основного работника
936
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
24389
На установку программы автоматизированного мониторинга интернет - сайтов в организациях образования
216
На укрепление материально - технической базы и проведение ремонтов объектов образования
6367
в том числе:
Ремонт объектов
4731
Открытие кабинетов интеллектуальных игр
1636
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
36128
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования

111
Облыстың ветеринария басқармасы
236
Ветеринариялық препараттарды вакцинациялау, тасымалдау және сақтау бойынша қызметтер көрсетуге
236
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
98778
Автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
98778
оның ішінде:
Жолдарды орташа жөндеуге
98778
Нысаналы даму трансферттері
552527
оның ішінде:
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
537527
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
537527
оның ішінде:
Жәйрем кентінің су құбырлары желілерін қайта жаңартуға, 2 кезек
537527
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
15000
Тұрғын үй шаруашылығы
15000
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
5000
Қаражал қаласы Абай көшесі 3 үй мекенжайында орналасқан тұрғын үй аумағының сыртқы инженерлік желілерін қайта жаңарту және абаттандыру
5000
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
10000
Қаражал қаласы Абай көшесі 3 үй мекен жайында орналасқан тұрғын үйді қайта жаңарту
10000
Қаражал қалалық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 172 шешіміне
5 - қосымша
2018 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар әкімшіліктері бойынша нысаналы трансферттердің бөлінуі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 29.11.2018 № 245 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
748646
Ағымдағы нысаналы трансферттер
196119
Нысаналы даму трансферттері
552527
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
196119
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
68807
Тілдік курстарда тағылымдамадан өткен мұғалімдер үшін қосымша ақы төлеуге
623
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
936
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
24389
Білім беру ұйымдарында интернет-сайттарын автоматты түрде мониторинг жүргізу бағдарламасын орнатуға
216
Білім беру объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
6367
оның ішінде:
Объектілерге жөндеу жүргізуге
4731
Зияткерлік ойындар кабинеттерін ашуға
1636
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
36128
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге

Сноска. Приложение 10 – в редакции решения Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28.11.2018 № 241 (вводится в действие с 01.01.2018).
Функциональная группа
сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
2018 год
Подпрограмма
Наименование
Инвестиционные проекты
604378
04
Образование
1272
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1272
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1272
033
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1272
015
За счет средств местного бюджета
1272
Разработка проектно - сметной документации на объект "Реконструкция кровли здания средней общеобразовательной школы №6, расположенного по адресу: Карагандинская область, город Каражал, микрорайон Актай, улица Атасуйская" (без наружных инженерных сетей)
1222
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Строительство пристройки к средней общеобразовательной школе №1 в городе Каражал"
50
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
597856
1
Жилищное хозяйство
45350
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
45350
010
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10730
015
За счет средств местного бюджета
10730
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Строительство инженерно- коммуникационной инфраструктуры к дому по адресу: город Каражал, 25 квартал, дом 22"
5730
Реконструкция наружных инженерных сетей и благоустройство территории жилого дома, расположенного по адресу: город Каражал, улица Абая, дом 3
5000
055
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
34620
015
За счет средств местного бюджета
34620
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Реконструкция жилого дома, расположенного по адресу: город Каражал, улица Абая, дом 3" (без наружных инженерных сетей и благоустройства)
7290
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Реконструкция многоквартирного жилого дома Карагандинская область, поселок Жайрем, улица Металлургов, 37"
10385
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Реконструкция дома по адресу: город Каражал, 25 квартал, дом 22"
6895
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Реконструкция дома по адресу: город Каражал, 25 квартал, дом 4"
50
Реконструкция жилого дома, расположенного по адресу: город Каражал, улица Абая, дом 3 (без наружных инженерных сетей и благоустройства)

Ескерту. 10-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 28.11.2018 № 241 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
сомасы (мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
2018 жыл
Кіші бағдарлама
Атауы
Инвестициялық жобалар:
604378
04
Бiлiм беру
1272
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1272
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1272
033
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1272
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
1272
"Қарағанды облысы, Қаражал қаласы, Ақтай шағын ауданы, Атасу көшесі мекенжайында орналасқан №6 жалпы білім беретін орта мектеп ғимаратының шатырын қайта жаңарту" объектісінің жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу (сыртқы инженерлік желілерсіз)
1222
"Қаражал қаласындағы №1жалпы білім беретін орта мектепті ұзарту құрылысы" объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
50
07
Тұрғын - үй коммуналдық шаруашылық
597856
1
Тұрғын үй шаруашылығы
45350
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
45350
010
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
10730
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
10730
"Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үй мекенжайыда орналасқан үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу" объектісінің жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу
5730
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 3 үй мекенжайында орналасқан тұрғын үй аумағының сыртқы инженерлік желілерін қайта жаңарту және абаттандыру
5000
055
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
34620
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
34620
"Қаражал қаласы, Абай көшесі, 3 үй мекенжайында орналасқан тұрғын үйді қайта жаңарту" объектісінің жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз)
7290
"Қарағанды облысы, Жәйрем кенті, Металлургов көшесі, 37 көппәтерлі тұрғын үйді қайта жаңарту" объектісінің жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу
10385
"Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үй мекенжайы бойынша үйді қайта жаңарту" объектісі бойынша жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
6895
"Қаражал қаласы, 25 орам, 4 үй мекенжайында орналасқан үйді қайта жаңарту" объектісі бойынша жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
50
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 3 үй мекенжайында орналасқан тұрғын үйді қайта жаңарту (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз)

10000
2
Коммунальное хозяйство
552506
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
552506
017
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
552506
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
383978
Реконструкция водопроводных сетей поселка Жайрем, 2 очередь
383978
015
За счет средств местного бюджета
168528
Реконструкция водопроводных сетей поселка Жайрем, 2 очередь
153549
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Подвод водопроводных сетей до границ потребителей города Каражал, 4 очередь"
5930
Разработка проектно - сметной документации на объект "Реконструкция водопроводных сетей поселка Шалгинский"
49
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Строительство водопроводных сетей в микрорайоне Актай города Каражал"
9000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
5250
2
Спорт
5250
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
5250
057
Развитие объектов спорта
5250
Разработка проектно - сметной документации по объекту "Строительство физкультурно - оздоровительного комплекса по улице Битабара в городе Каражал" (привязка проекта)
5200
Разработка проектно- сметной документации по объекту: "Реконструкция стадиона "Горняк" в городе Каражал"
50

10000
2
Коммуналдық шаруашылық
552506
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
552506
017
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
552506
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
383978
Жәйрем кентінің су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 2 кезек
383978
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
168528
Жәйрем кентінің су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 2 кезек
153549
"Қаражал қаласының тұтынушыларының шекараларына сумен жабдықтау желілерін жеткізу, 4 кезек" объектісі бойынша жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
5930
"Шалғы кентінде су құбырларын қайта жаңарту" объектісі бойынша жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
49
"Қаражал қаласының Ақтай шағын ауданына сумен жабдықтау желілерін салу" объектісі бойынша жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
9000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
5250
2
Спорт
5250
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5250
057
Cпорт объектілерін дамыту
5250
"Қаражал қаласындағы Битабар көшесіне спорттық-сауықтыру орталығын салу" объектісі бойынша жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу (жобаны байланыстыру)
5200
"Қаражал қаласындағы "Горняк" стадионын қайта құру" объектісі бойынша жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
50