Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 7 февраля 2017 года № 06/29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 марта 2017 года № 4164. Утратило силу постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 29 мая 2019 года № 32/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 29.05.2019 № 32/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 7 ақпандағы № 06/29 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 наурызда № 4164 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 29 мамырдағы № 32/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 29.05.2019 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 06 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13898), в целях обеспечения занятости населения акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" заңдарына, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарды квоталау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету мақсатында қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в организациях города Сатпаев независимо от организационно-правовой формы и формы собственности в размере двух процентов от списочной численности работников организации согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Работодателям города Сатпаев, включенным в перечень организации, в соответствии с установленной квотой в течение 6 (шести) календарных месяцев со дня введения квоты предоставлять рабочие места для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, по направлению центра занятости города Сатпаев.

1. Сәтбаев қаласының ұйымдарында ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан, ұйымның жұмыскерлерінің тізімдік санының екі пайыз мөлшерінде бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Ұйымдар тізбесіне енгізілген Сәтбаев қаласының жұмыс берушілері белгіленген квотаға сәйкес квота енгізілген күннен бастап күнтізбелік 6 (алты) ай ішінде бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды Сәтбаев қаласының жұмыспен қамту орталығының жолдамасы бойынша жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын ұсынсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности заместителя акима города Толендину А.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Сатпаев А.А. Идрисов
Приложение
к постановлению акимата
города Сатпаев
от 7 февраля 2017 года № 06/29
Перечень организаций,
для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы

3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі орынбасарының міндетін атқарушы А.Қ.Төлендинаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қаласының әкімі А.А. Ыдырысов
Сәтбаев қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 7 ақпандағы
№ 06/29 қаулысының
қосымшасы
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгіленетін ұйымдардың тізімі

Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата города Сатпаев Карагандинской области от 29.03.2018 № 10/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организации
Списочная численность работников, (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы (человек)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Сәт Тазалық"

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 29.03.2018 № 10/02 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ұйымдардың атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыруға жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Сәт Тазалық" жауапкершілігі шектеулі серіктестік