Об утверждении схемы пастбищеоборотов по городу Сарани и поселку Актас
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 28 декабря 2017 года № 50/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 декабря 2017 года № 4519. Утратило силу постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 14 декабря 2023 года № 81/10
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 14.12.2023 № 81/10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по городу Сарани и поселку Актас согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сарани Блок Маргариту Евгеньевну.
3. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Акима города Сарани Е. Темирханов
Приложение
к постановлению
акимата города Сарани
№50/02 от 28 декабря 2017 года

Саран қаласы мен Ақтас кенті бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 50/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 желтоқсанда № 4519 болып тіркелді. Куші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 14 желтоқсандағы № 81/10 қаулысымен.
Ескерту. Куші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 14.12.2023 № 81/10 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Саран қаласы мен Ақтас кенті жайылымдарын геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Саран қаласы әкімінің орынбасары Маргарита Евгеньевна Блокқа жүктелсін.
3. Қаулы ресми түрде жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Саран қаласының әкімі Е. Темирханов
Саран қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 28 желтоқсан №50/02
қаулысына
қосымша