О внесении изменений в решение XI сессии Шахтинского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 1364/11 "О городском бюджете на 2017 - 2019 годы"
Решение XVIII сессии VI созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 5 декабря 2017 года № 1453/18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 декабря 2017 года № 4469. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XI сессии Шахтинского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 1364/11 "О городском бюджете на 2017 – 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4077, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 18 января 2017 года, в газете "Шахтинский вестник" № 5 от 3 февраля 2017 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2017 – 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 360 505 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 504 195 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18 539 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 57 392 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 4 780 379 тысяч тенге;
2) затраты – 6 398 331 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 53 000 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 53 000 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 90 826 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 90 826 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 90 826 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 5, 6, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата
Ж. Мамерханова
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов города Шахтинска"
С. Таширова

"Шахтинск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы XI сессиясының № 1364/11 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 5 желтоқсандағы VI шақырылған XVIII сессиясының № 1453/18 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 желтоқсанда № 4469 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы XI сессиясының № 1364/11 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4077 тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, 2017 жылғы 3 ақпандағы № 5 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 360 505 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 504 195 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 18 539 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 57 392 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 4 780 379 мың теңге;
2) шығындар – 6 398 331 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 53 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 53 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – минус 90 826 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 90 826 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 90 826 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы
Ж. Мамерханова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Шахтинск қаласының
экономика және қаржы бөлiмi"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
С. Таширова

489678
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
335972
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
43671
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
33412
003
Капитальные расходы государственного органа
10259
122
Аппарат акима района (города областного значения)
192247
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
152738
003
Капитальные расходы государственного органа
39138
009
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
371
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
100054
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
97020
022
Капитальные расходы государственного органа
3034
2
Финансовая деятельность
2169
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 169
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2 169
5
Планирование и статистическая деятельность
234
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
234
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
234
9
Прочие государственные услуги общего характера
151303
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
24852
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
24 735
007
Капитальные расходы государственного органа
117
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
43059
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
41 493
015
Капитальные расходы государственного органа
1566
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
22726
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
22536
003
Капитальные расходы государственного органа
190
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
60666
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции

489678
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
335972
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
43671
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
33412
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10259
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
192247
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
152738
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
39138
009
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
371
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
100054
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
97020
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3034
2
Қаржылық қызмет
2169
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2169
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2169
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
234
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
234
061
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау
234
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
151303
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
24852
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24735
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
117
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
43059
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41493
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1566
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
22726
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22536
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
190
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
60666
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер