Об утверждении перечня работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором
Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 22 февраля 2017 года № 09/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 марта 2017 года № 4184. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Карагандинской области от 14 марта 2019 года № 11/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Карагандинской области от 14.03.2019 № 11/02 (вводится в действие с 01.03.2019).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 04 декабря 2015 года "О государственных закупках", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Утвердить перечень работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кошантаева К.Ж.

Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы
Қарағанды облысының Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 22 ақпандағы № 09/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 наурызда № 4184 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 14 наурыздағы № 11/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 14.03.2019 № 11/02 (01.03.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 04 желтоқсандағы "Мемлекеттік сатып алу туралы" Заңдарына сәйкес Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалысына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Қ.Ж. Қошантаевқа жүктелсін.

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Абеуова
Приложение
к постановлению акимата
Актогайского района
от 22 февраля 2017 года
№ 09/01
Перечень работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором
№ п/п
Наименование
1
Работы:
1.1.
строительство новых либо реконструкция имеющихся объектов в рамках бюджетных программ развития
1.2
капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и населенных пунктов
1.3
разработка проектно-сметной документации либо корректировка имеющейся проектно-сметной документации на строительство и реконструкцию объектов в рамках бюджетных программ развития
1.4.
разработка проектно-сметной документации либо корректировка имеющейся проектно-сметной документации на капитальный ремонт автомобильных дорог районного значения
2
Услуги:
2.1
оказание инжиниринговых услуг по ведению технического надзора от имени заказчика при строительстве и реконструкции объектов в рамках бюджетных программ развития
2.2.
оказание инжиниринговых услуг по ведению технического надзора от имени заказчика при проведении капитального и среднего ремонта автомобильных дорог районного значения и населенных пунктов

3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Әбеуова
Ақтоғай ауданы әкімдігінің
22 ақпандағы 2016 жыл
№ 09/01 қаулысына
қосымша
Бірыңғай ұйымдастырушы мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыратын және өткізетін жұмыстар мен қызметтердің тізбесі
Р/с
Атауы
1
Жұмыстар:
1.1.
бюджеттік даму бағдарламалары шеңберінде жаңа объектілер салу немесе салынғанын реконструкциялау
1.2
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
1.3.
бюджеттік даму бағдарламалары шеңберінде объектілер салуға және реконструкциялауға жобалық-сметалық құжаттама жасау не бар жобалық-сметалық құжаттаманы түзету
1.4.
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге жобалық-сметалық құжаттама жасау не бар жобалық-сметалық құжаттаманы түзету
2
Қызметтер:
2.1.
бюджеттік даму бағдарламалары шеңберінде объектілер салу және реконструкциялау кезінде тапсырыс беруші атынан техникалық қадағалау жүргізу бойынша инжинирингтік қызметтер көрсету
2.2.
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу кезінде тапсырыс беруші атынан техникалық қадағалау жүргізу бойынша инжинирингтік қызметтер көрсету