О внесении изменений в решение 9 сессии Актогайского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 89 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение 11 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 14 апреля 2017 года № 110. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 апреля 2017 года № 4224
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 9 сессии Актогайского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 89 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4071, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 6 января 2017 года № 1 (7579), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 13 января 2017 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5183609 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1458419 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4327 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 4220 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3716643 тысяч тенге;
2) затраты – 5244693 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39156 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 57859 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18703 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 100240 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 100240 тысяч тенге:
поступление займов – 57859 тысяч тенге;
погашение займов – 18703 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 61084 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы 9 сессиясының "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 89 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 сәуірдегі 11 сессиясының № 110 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 сәуірде № 4224 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы 9 сессиясының "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 89 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 4071 болып тіркелген, 2017 жылғы 6 қаңтардағы "Тоқырауын тынысы" № 1 (7579) газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2017 жылы 13 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5183609 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1458419 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4327 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4220 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3716643 мың теңге;
2) шығындар – 5244693 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39156 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 57859 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18703 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 100240 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 100240 мың теңге:
қарыздар түсімдері - 57859 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 18703 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 61084 мың теңге.";
6 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын: