Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 27 февраля 2017 года № 14/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 марта 2017 года № 4172. Утратило силу постановлением акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 19 января 2021 года № 05/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 19.01.2021 № 05/01 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 27 ақпандағы № 14/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 наурызда № 4172 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 19 қаңтардағы № 05/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 19.01.2021 № 05/01 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", акимат Жанааркинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от 3% до 4% для организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности в процентном выражении от списочной численности работников согласно приложению.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы", 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңдарына сәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік нысанына және ұйымдастырушылық-құқықтық нысанына қарамастан ұйымдарда қызметкерлердің тізімдік санынан пайызбен көрсеткенде қосымшаға сәйкес мүгедектер үшін 3%-дан 4%-ға дейінгі көлемде жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кожыкаева Каната Шубаевича.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Г. Омаров
Приложение
к постановлению акимата
Жанааркинского района
от 27 февраля 2017 года
№ 14/02
Перечень организаций, для которых устанавливается квота
рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для инвалидов
(человек)
1.
Коммунальное государственное предприятие "Центральная больница Жанааркинского района"

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қанат Шұбайұлы Қожықаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Омаров
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 27 ақпандағы
№ 14/02 қаулысына
қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
(адам)
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Мүгедектер үшін жұмыс орындары
ның саны
(адам)
1.
"Жаңаарқа аудандық орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны