О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 8/64 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение XII сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 11 апреля 2017 года № 12/103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 апреля 2017 года № 4228. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 8/64 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4103, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 21 января 2017 года № 3-4 (9793), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 03 февраля 2017 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе:
утвердить бюджет района на 2017 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы 4 714 626 тысяч тенге:
налоговые поступления 1 066 140 тысяч тенге;
неналоговые поступления 10 782 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 7 067 тысяч тенге;
поступления трансфертов 3 630 637 тысяч тенге;
2) затраты 4 752 639 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 61 480 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 81 684 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 20 204 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 99 493 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 99 493 тысяч тенге:
поступление займов 81 684 тысяч тенге;
погашение займов 20 205 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 38 014 тысяч тенге.";
2) приложение 1, 4, 6, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель ХІІ внеочередной
сессии районного маслихата
О.Айтжанов
Секретарь районного маслихата К.Имантусупов
Приложение 1
к решению Жанааркинского районного маслихата

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/64 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 сәуірдегі XII сессиясының № 12/103 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 сәуірде № 4228 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/64 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4103 болып тіркелген, 2017 жылғы 21 қаңтардағы №3-4 (9793) "Жаңаарқа" газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылдың 03 ақпанында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде:
2017 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4 714 626 мың теңге:
салықтық түсімдер 1 066 140 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 10 782 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 7 067 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 3 630 637 мың теңге;
2) шығындар 4 752 639 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 61 480 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 81 684 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 20 204 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 99 493 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 99 493 мың теңге:
қарыздар түсімдері 81 684 мың теңге;
қарыздарды өтеу 20 205 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 38 014 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 6, 8 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХІІ сессиясының төрағасы
О. Айтжанов
Аудандық мәслихат хатшысы К. Имантусупов