О внесении изменений и дополнения в решение Жанааркинского районного маслихата от 28 февраля 2017 года №10/84 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Жанааркинского районного маслихата"
Решение XIII сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 7 июня 2017 года № 13/111. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 июля 2017 года № 4292. Утратило силу решением ХХVII сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 29 марта 2018 года № 26/198
Сноска. Утратило силу решением ХХVI сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 29.03.2018 № 26/198 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата от 28 февраля 2017 года № 10/84 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Жанааркинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4189, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 8 апреля 2017 года № 14 (9803), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 апреля 2017 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 17 методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Жанааркинского районного маслихата, утвержденную указанным решением, изложить в новой редакции:
"17. Поощрительные баллы выставляются за показатели деятельности, по шкале баллов за поощряемые виды деятельности согласно приложению 5 к настоящей Методике (далее - шкала баллов).";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Поощряемые виды деятельности распределены по пятиуровневой шкале от "+1" до "+5" баллов. При этом в число поощряемых показателей и видов деятельности могут входить как фиксируемые, так и не фиксируемые в Единой системе электронного документооборота и Интранет-портале государственных органов документы и мероприятия.
За каждый поощряемый вид деятельности служащему корпуса "Б" непосредственным руководителем присваиваются баллы по шкале баллов.";
дополнить приложением 5 согласно приложению к настоящему решению.

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 ақпандағы №10/84 "Жаңаарқа аудандық мәслихат аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 маусымдағы XIII сессиясының № 13/111 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 шілдеде № 4292 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы XХVI сессиясының № 26/198 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 29.03.2018 XХVI сессиясының № 26/198 (оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 ақпандағы № 10/84 "Жаңаарқа аудандық мәслихат аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4189 болып тіркелген, 2017 жылғы 8 сәуірдегі № 14 (9803) "Жаңаарқа" газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 10 сәуірде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Жаңаарқа аудандық мәслихат аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесінің 17-тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"17. Көтермелеу баллдары осы Әдістеменің 5-қосымшасына сәйкес көтермеленетін қызмет түрлеріне балл шәкілдері бойынша (бұдан әрі – балл шәкілдері) көрсетілген қызмет түрлері үшін қойылады.";
18-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"18. Көтермеленетін қызмет түрлері "+1"-ден "+5"-ке дейінгі бес деңгейлік шәкіл бойынша бөлінеді. Бұл ретте, көтермеленетін қызмет көрсеткіштері мен түрлерінің санына Электронды құжат алмасудың бірыңғай жүйесінде және мемлекеттік органдардың Интранет-порталында белгіленетін де, белгіленбейтін де құжаттар мен іс-шаралар кіруі мүмкін.
Әр көтермеленетін қызмет түрі үшін "Б" корпусының қызметшісіне тікелей басшысымен балл шәкілдері бойынша балл беріледі.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель ХІІІ внеочередной
сессии районного маслихата О. Айтжанов
Секретарь районного маслихата К. Имантусупов
Приложение
к решению Жанааркинского
районного маслихата
от 7 июня 2017 года № 13/111
Приложение 5
к методике оценки деятельности
административных государственных
служащих корпуса "Б" аппарата
Жанааркинского районного маслихата
Шкала баллов за поощряемые виды деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Жанааркинского районного маслихата
Баллы
Поощряемые виды деятельности
5 баллов
организация мероприятий, направленных на повышение имиджа государственного учреждения (семинары, круглые столы и другие)
разработка правовых актов сессий и постоянных комиссий районного маслихата
разработка распоряжений секретаря районного маслихата
внесение предложений в правовые акты, регламентирующие деятельность государственного учреждения
разработка проектов технических спецификаций к договорам государственных закупок государственного учреждения
организация и проведение обучающих семинаров, лекций, разъяснительных работ для депутатов районного маслихата и служащих аппарата
организация проведения и участие в работе заседаний советов и комиссий аппарата районного маслихата
4 балла
подготовка докладов и выступлений секретаря районного маслихата
подготовка статей и публикаций о деятельности государственного учреждения и депутатов районного маслихата
рассмотрение обращений, требующих дополнительного изучения и проверки
выполнение срочных поручений секретаря районного маслихата
проведение правовой экспертизы соглашений, договоров, дополнительных соглашений к ним, технических спецификаций
применение государственного и (или) иностранного языка при непосредственном выполнении должностных обязанностей
3 балла
совмещение должностей и выполнение обязанностей временно отсутствующих государственных служащих
осуществление наставнической деятельности
рассмотрение обращений не требующих дополнительного изучения и проверки
2 балл
обеспечение своевременного размещения информационных материалов подлежащих опубликованию на интернет-сайте государственного учреждения
подготовка информаций для опубликования в средствах массовой информации
дежурство в нерабочее время для приема документов от вышестоящих организаций и отправки срочных документов аппарата
1 балл
участие в работе рабочих групп
участие в общественной жизни (работе) коллектива (в спортивных и культурных мероприятиях)

2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХІІІ сессиясының төрағасы О. Айтжанов
Аудандық мәслихат хатшысы К. Имантусупов
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2017 жылғы 7 маусымдағы
№ 13/111 шешіміне
қосымша
Жаңаарқа аудандық мәслихат
аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерінің қызметін
бағалаудың әдістемесіне
5-қосымша
Жаңаарқа аудандық мәслихат аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің көтермеленетін қызмет түрлеріне балл шәкілдері
Баллдары
Көтермеленетін қызмет түрлері
5 балл
мемлекеттік мекеменің беделін арттыруға бағытталған іс-шараларды ұйымдастыру (семинарлар, дөңгелек үстелдер және басқалар)
аудандық мәслихат сессиялары мен тұрақты комиссияларының құқықтық актілерін әзірлеу
аудандық мәслихат хатшысының өкімдерін әзірлеу
мемлекеттік мекеменің қызметін реттейтін құқықтық актілерге ұсыныстар енгізу
мемлекеттік мекеменің мемлекеттік сатып алу шарттарына техникалық ерекшеліктердің жобасын әзірлеу
аудандық мәслихат депутаттарына және аппарат қызметшілеріне оқыту семинарларын, дәрістер, түсініктеме жұмыстарын ұйымдастыру және өткізу
аудандық мәслихат аппаратының кеңестері мен комиссиялары отырыстарын өткізуді ұйымдастыру және жұмысына қатысу
4 балл
аудандық мәслихат хатшысының баяндамалары мен сөйлейтін сөздерін дайындау
мемлекеттік мекеменің және аудандық мәслихат депутаттарының қызметі туралы мақалалар және шығарылымдар дайындау
қосымша зерделеуді және тексеруді қажет ететін өтініштерді қарау
аудандық мәслихат хатшысының шұғыл тапсырмаларын орындау
келісімдерге, шарттарға, оларға қосымша келісімдерге, техникалық ерекшеліктерге құқықтық сараптама жүргізу
лауазымдық міндеттерін тікелей орындауда мемлекеттік және
(немесе) шет тілін қолдану
3 балл
лауазымдарды қоса атқару және уақытша жұмыста болмаған мемлекеттік қызметшілердің міндеттерін орындау
тағылымдамалық қызметті жүзеге асыру
қосымша зерделеуді және тексеруді талап етпейтін өтініштерді қарау
2 балл
мемлекеттік мекеменің интернет-сайтында жариялауға жататын ақпараттық материалдарды мерзімінде орналастыруды қамтамасыз ету
бұқаралық ақпарат құралдарына жариялау үшін ақпараттарды дайындау
жоғары тұрған ұйымдардан құжаттар қабылдау және аппараттың шұғыл құжаттарын жіберу үшін жұмыстан тыс уақытта кезекшілік ету
1 балл
жұмыс топтарының жұмысына қатысу
ұжымның қоғамдық өміріне (жұмысына) қатысу (спорттық және мәдени іс шараларға)