Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов на 2017 год
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 21 февраля 2017 года № 46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 марта 2017 года № 4166. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2017 жылға мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 21 ақпандағы № 46 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 наурызда № 4166 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Для организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности в процентном выражении от списочной численности работников установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от 2% до 4% согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Каркаралинского района от 4 октября 2016 года № 229 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4012, опубликованное в газете "Қарқаралы" от 5 ноября 2016 года за № 89-90 (11512), в информационно-правовой системе "Әділет" от 07 ноября 2016 года).

1. Меншік түріне және меншіктің ұйымдастырушылық-құқықтық нысанына қарамастан ұйымдарда қызметкерлердің тізімдік санынан пайызбен көрсеткенде қосымшаға сәйкес мүгедектер үшін 2%-дан 4%-ға дейінгі көлемде жұмыс орындары квотасы белгіленсін.
2. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 4 қазандағы № 229 "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 4012 болып тіркелді, 2016 жылғы 5 қарашада "Қарқаралы" газетінің № 89-90 (11512) санында, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 07 қарашасында жарияланған) қаулының күші жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района К. Максутов
Приложение
к постановлению акимата
Каркаралинского района
от 21 февраля 2017 года
№ 46
Перечень организаций для которых устанавливается квота рабочих мест для инвалидов
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для инвалидов
1
Коммунальное государственное предприятие "Центральная районная больница Каркаралинского района"

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы ауданының әкімі К. Максутов
Қарқаралы ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 21 ақпандағы
№ 46 қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1
"Қарқаралы аудандық орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны