О внесении изменений в решение X сессии Каркаралинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № VI-10/75 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение XI сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 3 марта 2017 года № VI-11/91. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 марта 2017 года № 4173.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение X сессии Каркаралинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № VI-10/75 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4079, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 14 января 2017 года № 5-6 (11526), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 24 января 2017 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5606609 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 610788 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12503 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4983318 тысяч тенге;
2) затраты – 5675409 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16583 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 23825 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7242 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 85383 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 85383 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 23825 тысяч тенге;
погашение займов – 7242 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 68800 тысяч тенге.";

Қарқаралы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы X сессиясының № VI-10/75 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихатының 2017 жылғы 3 наурыздағы ХI сессиясының № VI-11/91 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 наурызда № 4173 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы X сессиясының № VI-10/75 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4079 тіркелген, 2017 жылғы 14 қаңтардағы "Қарқаралы" № 5-6 (11526) газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2017 жылғы 24 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5606609 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 610788 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12503 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4983318 мың теңге;
2) шығындар – 5675409 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16583 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 23825 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7242 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 85383 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 85383 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 23825 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7242 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 68800 мың теңге.";