О признании утратившими силу решений Каркаралинского районного маслихата
Решение XVIII сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 10 октября 2017 года № VI-18/158. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 октября 2017 года № 4410
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение Каркаралинского районного маслихата от 15 мая 2014 года № 29/245 "Об утверждении Регламента Каркаралинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2659, опубликованное 21 июня 2014 года в газете "Қарқаралы" за № 49-50 (11276), в информационно-правовой системе "Әділет" 24 июня 2014 года);
2) решение Каркаралинского районного маслихата от 14 мая 2015 года № 37/335 "О внесении изменения в решение XХIX сессии Каркаралинского районного маслихата от 15 мая 2014 года № 29/245 "Об утверждении Регламента Каркаралинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3228, опубликованное 13 июня 2015 года в газете "Қарқаралы" за № 47-48 (11378), в информационно-правовой системе "Әділет" 17 июня 2015 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата
С. Нуркенов

Қарқаралы аудандық мәслихатының шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихатының 2017 жылғы 10 қазандағы XVIII сессиясының № VI-18/158 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 қазанда № 4410 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) Қарқаралы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 мамырдағы № 29/245 "Қарқаралы аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 2659 болып тіркелген, 2014 жылғы 21 маусымда "Қарқаралы" газетінің № 49-50 (11276) санында, "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде 2014 жылы 24 маусымда жарияланған) шешімі;
2) Қарқаралы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 14 мамырдағы № 37/335 "Қарқаралы аудандық мәслихатының XXIХ сессиясының 2014 жылғы 15 мамырдағы № 29/245 "Қарқаралы аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3228 болып тіркелген, 2015 жылғы 13 маусымда "Қарқаралы" газетінің № 47-48 (11378) санында, "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде 2015 жылы 17 маусымда жарияланған) шешімі.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы
С. Нуркенов