Об установлении размеров ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения на 2018 год в Каркаралинском районе
Решение XXI сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 21 декабря 2017 года № VI-21/181. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 декабря 2017 года № 4503. Утратило силу решением XXV сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 29 марта 2018 года № VI-25/222

Қарқаралы ауданында 2018 жылға арналған салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салық ставкаларының мөлшерлерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы ХXI сессиясының № VI-21/181 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 желтоқсанда № 4503 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы ХXV сессиясының № VI-25/222 шешімімен

Сноска. Утратило силу решением XXV сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 29.03.2018 № VI-25/222 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", районный маслихат РЕШИЛ:

Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 29.03.2018 ХXV сессиясының № VI-25/222 (оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсанындағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Установить размеры ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в Каркаралинском районе на 2018 год, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Р. Смагулов
Секретарь районного маслихата С. Нуркенов
Приложение
к решению Каркаралинского
районного маслихата
от " 21 " декабря 2017 года
№ VI – 21/181
Размеры ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в Каркаралинском районе на 2018 год
Наименование объекта налогообложения
Размеры ставок фиксированного налога в месяц (в месячных расчетных показателях)
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
5
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
7
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
4
4
Игровая дорожка
7
5
Карт
5
6
Бильярдный стол
3

1. Қарқаралы ауданында 2018 жылға арналған салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салық ставкаларының мөлшерлері, осы шешімге қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Смагулов
Аудандық мәслихат хатшысы С. Нуркенов
Қарқаралы аудандық мәслихатының
2017 жылғы " 21 " желтоқсандағы
№ VI – 21/181 шешіміне қосымша
Қарқаралы ауданында 2018 жылға арналған салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салық ставкаларының мөлшерлері
№ р/н
Салық салу объектісінің атауы
Айына тiркелген салық ставкаларының мөлшерлерi (айлық есептiк көрсеткiштер)
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
5
2
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
7
3
Ойын өткізу үшін пайдаланатын дербес компьютер
4
4
Ойын жолы
7
5
Карт
5
6
Бильярд үстелі
3