О внесении изменений в решение 9 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 88 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение XIV сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 13 июля 2017 года № 145. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 июля 2017 года № 4327
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 9 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 88 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4089, опубликовано в газете "Нұра" от 14 января 2017 года № 2 (5499), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 января 2017 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017 - 2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
доходы – 4 421 279 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 941 089 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 5 554 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 6 732 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 3 467 904 тысячи тенге;
2) затраты – 4 492 295 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23 940 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 44 245 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20 305 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 94 956 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 94 956 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов - 44 245 тысяч тенге;
погашение займов - 20 306 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 71 017 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Б. Мукушева
Секретарь районного маслихата Т. Оспанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела экономики и
финансов Нуринского района
___________ М. Мухамеджанова
"13 " июль 2017 год
Приложение 1
к решению 14 сессии
Нуринского районного маслихата
от 13 июля 2017 года № 145
Приложение 1
к решению 9 сессии
Нуринского районного маслихата
от 22 декабря 2016 года № 88
Районный бюджет на 2017год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Нұра аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы 9 сессиясының "2017– 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 88 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 шілдедегі XIV сессиясының № 145 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 шілдеде № 4327 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы 9 сессиясының № 88 "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4089 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 қаңтардағы № 2 (5499) "Нұра" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылдың 30 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –4 421 279 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 941 089 мың теңге;
салықтық емес түсімдер– 5 554 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 732 мың теңге;
трансферттер түсімдері– 3 467 904 мың теңге;
2) шығындар – 4 492 295 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 23 940 мың теңге:
бюджеттік кредиттер –44 245 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –20 305 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 94 956 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –94 956 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 44 245 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 20306 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –71 017 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Мукушева
Аудандық мәслихаттың хатшысы Т. Оспанов
КЕЛІСІЛДІ:
Нұра ауданының экономика және
қаржы бөлімінің басшысы
______________ М. Мұхамеджанова
"13 "шілде 2017 жыл
Нұра аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 13 шілдедегі
сессиясының № 145 шешіміне
1 қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
9 сессиясының № 88 шешіміне
1 қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың тенге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

71 017
Приложение 2
к решению 14 сессии
Нуринского районного маслихата
от 13 июля 2017 года № 145
Приложение 5
к решению 9 сессии
Нуринского районного маслихата
от 22 декабря 2016 года № 88
Целевые текущие трансферты и бюджетные кредиты на 2017 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
262 595
целевые текущие трансферты
218 350
в том числе
Отдел образования района (города областного значения)
65 592
доплата учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам

71017
Нұра аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 13 шілдедегі
14 сессиясының № 145 шешіміне
2 қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
9 сессиясының № 88 шешіміне
5 қосымша
2017 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
262 595
Ағымдағы нысаналы трансферттер
218 350
оның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
65 592
тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеу

1 218
доплата учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
2 957
на создание цифровой образовательной инфраструктуры
51 417
на повышение квалификации и переподготовки учителей школ
2 000
приобретение конструкторов по сборке и программированию роботов
8 000
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
34 710
увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
4 296
на частичное субсидирование заработной платы
8 033
на молодежную практику
6 126
на доучивание направленных на профессиональную подготовку по дорожной карте занятости 2020
3 671
на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным труда профессиям
12 584
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
15 549
на подключение интернет-связи для ветерианарных пунктов

1 218
оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеу
2 957
білім беру сандық инфрақұрылымды құру
51 417
мектеп мұғалімдерінің біліктілігін арттыру және қайта даярлау
2 000
құрастыру бойынша констукторлар және роботтардың бағдарламалауын сатып алу
8 000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
34 710
мүгедектерді міндетті гигиеналық заттармен қамтамасыз ету нормасын ұлғайту
4 296
жалақыны жартылай субсидиялау
8 033
жастар практикасы
6 126
Жұмыспен қамту 2020 Жол картасы бойынша мамандыққа даярлауға бағытталған оқытуды бітіру
3671
Еңбек нарығының талап етілетін мамандықтары бойынша жұмысшыларды қысқа мерзімді кәсіптік оқыту
12584
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
15 549
ветеринарлық пунктерге интернет-байланысын қосуға