О внесении изменений в решение 9 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 88 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение XVIII сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 7 декабря 2017 года № 88. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 декбря 2017 года № 4487
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 9 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 88 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4089, опубликовано в газете "Нұра" от 14 января 2017 года № 2 (5499), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 января 2017 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017 - 2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
доходы – 4 423 038 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 975 619 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 4 248 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 9 867 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 3 433 304 тысячи тенге;
2) затраты – 4 494 054 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23 780 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 44 245 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20 465 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 94 796 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
94 796 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов - 44 245 тысяч тенге;
погашение займов - 21 646 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 72 197 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Т. Шайхин
Секретарь районного маслихата Т. Оспанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела экономики и
финансов Нуринского района
___________ М. Мухамеджанова

Нұра аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы 9 сессиясының "2017– 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 88 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 желтоқсандағы XVIII сессиясының № 88 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 желтоқсанда № 4487 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының2016 жылғы 22 желтоқсандағы 9 сессиясының № 88 "2017 – 2019 жылдарғаарналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4089 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 қаңтардағы № 2 (5499) "Нұра" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіндеэлектрондық түрде 2017 жылдың 30 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –4 423 038 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 975 619 мың теңге;
салықтық емес түсімдер–4 248 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 867 мың теңге;
трансферттер түсімдері– 3 433304 мың теңге;
2) шығындар – 4 494 054 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 23 780 мың теңге:
бюджеттік кредиттер –44 245 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –20 465 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 94 796 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –94 796 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 44 245 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 21646 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –72 197 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т.Шайхин
Аудандық мәслихаттың хатшысы Т.Оспанов
КЕЛІСІЛДІ:
Нұра ауданының экономика және
қаржы бөлімінің басшысы
______________ М.Мұхамеджанова