О бюджете поселка Нура на 2018-2020 годы
Решение XX сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 26 декабря 2017 года № 209. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 января 2018 года № 4564. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Нура на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы –206 879 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 35 000 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 157 274тысяч тенге;
2) затраты – 206 879 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 30.11.2018 № 294 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Установить на 2018 год гражданским служащим образования, финансируемые из бюджета поселка, повышенные на 25 процентов должностные оклады и тарифные ставки.
3. Учесть, в составе поступлений бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета на 2018-2020 годы согласно приложению 4.
4. Утвердить, в процессе исполнения бюджета поселка на 2018 год не подлежащие секвестру бюджетные программы согласно приложению 5.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Д. Алшинбаев
Секретарь районного маслихата Т.Оспанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела экономики и
финансов Нуринского района
___________ М. Мухамеджанова
" _26__" декабря 2017 года
Приложение 1
к решению 20 сессии
Нуринского районного маслихата
от 26 декабря 2017 года № 209
Бюджет поселка Нура на 2018 год

2018–2020 жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы XX сессиясының № 209 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 қаңтарда № 4564 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2018- 2020 жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –206 879 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 35 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 157 274 мың теңге.
2) шығындар – 206 879 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 30.11.2018 № 294 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018 жылға кент бюджетінен берілетін білім беру мамандарына қызметтік лауазымдық айлық ақысын және тарифтік ставкалар 25 пайызға жоғарылатуды белгіленсін.
3. 2018 -2020 жылдарға арналған кент бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар кірістер құрамында 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
4. 2018 жылға кент бюджетін атқару барысында секвестерлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарлама тізбесі 5 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
5. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Д. Алшинбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Т. Оспанов
КЕЛІСІЛДІ:
Нұра ауданының экономика және
қаржы бөлімінің басшысы
______________ М. Мұхамеджанова
"26 " желтоқсан 2017 жыл
Нұра аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 26 желтоқсандағы
20 сессиясының № 209 шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған Нұра кентінің бюджеті