О внесении изменений в решение VII сессии Улытауского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 67 "О бюджете района на 2017-2019 годы"
Решение IX сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 10 апреля 2017 года № 81. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 апреля 2017 года № 4216. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение VII сессии Улытауского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 67 "О бюджете района на 2017-2019 годы" (зарегестрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4086, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" от 14 января 2017 года № 1-2 (6076), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 01 февраля 2017 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 326 352 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 261 016 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 383 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 236 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 60 717 тысяч тенге;
2) затраты – 5 637 812 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 67 080 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 78 281 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 201 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 40 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 40 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 418 540 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 418 540 тысяч тенге:
поступление займов – 78 281 тысяч тенге;
погашение займов – 11 201 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 351 460 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв акимата Улытауского района на 2017 год в сумме 63312 тысяч тенге.";

Ұлытау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы VII сессиясының № 67 "2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 сәуірдегі IX сессиясының № 81 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 сәуірде № 4216 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы VII сессиясының №67 "2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4086 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 қантардағы "Ұлытау өңірі" №1-2 (6076) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрдегі 2017 жылдың 01 ақпанында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 5 326 352 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 261 016 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -4 383 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 236 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 60 717 мың теңге;
шығындар – 5 637 812 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 67 080 мың теңге:
бюджеттік кредиттер –78 281 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 201 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 40 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 40 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – алу 418 540 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 418 540 мың теңге:
қарыздар түсімі – 78 281 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 201 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 351 460 мың теңге.";
5-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2017 жылға арналған резерві 63312 мың теңге сомасында бекітілсін.";