Об утверждении ставок платы за эмиссию в окружающую среду
Решение Кызылординского областного маслихата от 15 марта 2017 года № 108. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 апреля 2017 года № 5786. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 29 марта 2018 года № 188
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 29.03.2018 № 188 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии со cтатьей 495 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:

Қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 наурыздағы № 108 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 сәуірде № 5786 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 188 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 29.03.2018 № 188 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" кодексінің (Салық Кодексі) 495-бабына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Утвердить ставки платы за эмиссию в окружающую среду согласно приложению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Кызылординского областного маслихата:
1) решение Кызылординского областного маслихата от 26 декабря 2008 года № 121 "Об утверждении ставок платы за эмиссию в окружающую среду" (зарегистрированной в государственном реестре нормативных правовых актов за номером 4217, опубликовано в областной газете "Сыр бойы" № 8 от 13 января 2009 года и в газете "Кызылординские вести" № 9 от 20 января 2009 года);

1. Қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қызылорда облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақысының ставкаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 121 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4217 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" газетінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы № 8 және "Кызылординские вести" газетінің 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 9 жарияланған);

2) решение Кызылординского областного маслихата от 27 марта 2009 года № 145 "О внесении дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 26 декабря 2008 года № 121 "Об утверждении ставок платы за эмиссию в окружающую среду" (зарегистрированной в государственном реестре нормативных правовых актов за номером 4224, опубликовано в областной газете "Сыр бойы" № 78-79 от 25 апреля 2009 года и в газете "Кызылординские вести" № 65 от 29 апреля 2009 года).

2) "Қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақысының ставкаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 121 шешіміне толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2009 жылғы 27 наурыздағы № 145 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4224 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" газетінің 2009 жылғы 25 сәуірдегі № 78-79 және "Кызылординские вести" газетінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі № 65 жарияланған).

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель 12 сессии Секретарь
Кызылординского областного Кызылординского областного
маслихата маслихата
И. Шагиртаев Н. Байкадамов
Приложение
к решению маслихата Кызылординской области
от 15 марта 2017 года № 108
Ставки платы за эмиссию в окружающую среду
1. Ставки платы определяются исходя из размера месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете (далее – МРП).

3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық Қызылорда облыстық
мәслихатының мәслихатының
12 сессиясының төрағасы хатшысы
И. Шағыртаев Н. Байқадамов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2017 жылғы 15 наурыздағы
№ 108 шешіміне қосымша
Қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақының мөлшерлемелері
1. Төлемақы мөлшерлемелері, тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгіленген айлық есептік көрсеткіш (бұдан әрі - АЕК) мөлшеріне қарай анықталады.