О внесении изменений в решение Кызылординского областного маслихата от 16 сентября 2015 года № 301 "Об утверждении ставок платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда"
Решение Кызылординского областного маслихата от 14 июля 2017 года № 133. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 августа 2017 года за № 5919. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 27 октября 2023 года № 57
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 27.10.2023 № 57 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 14 кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года "Лесной кодекс Республики Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 16 сентября 2015 года № 301 "Об утверждении ставок платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5193, опубликовано 31 октября 2015 года в областных газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести" № 164-165, 10 ноября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
в разделе таблицы 8. "Ставки платы за сбор и заготовку лекарственных растений и технического сырья":
в столбце "1. "Солодка голая" цифру "200" заменить цифрой "62".
в столбце "2. "Цистанхе солончаковая" цифру "1480" заменить цифрой "600".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель 14 сессии
Кызылординского областного маслихата,
секретарь областного маслихата
Н. Байкадамов

"Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдалану төлемақысының ставкаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 301 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 14 шілдедегі № 133 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 тамызда № 5919 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазандағы № 57 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 27.10.2023 № 57 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Орман кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Кодексінің 14-бабына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдалану төлемақысының ставкаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 301 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5193 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 31 қазандағы № 164-165, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 10 қарашада жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімінің қосымшасында:
8. "Дәрі-дәрмектік өсімдіктер және техникалық шикізат жинау және дайындау үшін төлем ставкалары" бөлімі кестесінде:
"1. "Жалаң мия" жолында "200" деген сан "62" деген санға өзгертілсін;
"2. "Сұңғыла" жолында "1480 деген сан "600" деген санға өзгертілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының
14 сессиясының төрағасы,
облыстық мәслихат хатшысы
Н. Байқадамов