Об определении перечня социально значимых сообщений
Решение Кызылординского областного маслихата от 24 октября 2017 года № 143. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 8 ноября 2017 года № 6015.
Сноска. Заголовок - в редакции решения Кызылординского областного маслихата от 30.11.2021 № 70 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых внутригородских сообщений согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель 15 сессии Кызылординского
областного маслихата
Ж. Нурымбетов
Секретарь Кызылординского
областного маслихата
Н. Байкадамов
Приложение к решению
Кызылординского областного маслихата
от 24 октября 2017 года № 143
Перечень социально значимых сообщений

Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 24 қазандағы № 143 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 қарашада № 6015 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қызылорда облыстық мәслихатының 30.11.2021 № 70 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 14-бабына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес әлеуметтік маңызы бар қалаішілік қатынастардың тізбесі айқындалсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының
15 сессиясының төрағасы
Ж. Нұрымбетов
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы
Н. Байқадамов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2017 жылғы 24 қазандағы
№ 143 шешіміне қосымша
Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі

Сноска. Приложение - в редакции решения Кызылординского областного маслихата от 30.11.2021 № 70 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование социально значимых сообщений
1.
Железнодорожный вокзал – сельский округ Кызылжарма (Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 144 имени Сактапбергена Алжикова" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области) – Железнодорожный вокзал
По городу Кызылорда
2.
Микрорайон "Абу Насыр Аль-Фараби" – дача "Наурыз" - микрорайон "Абу Насыр Аль-Фараби"
3.
Поселок Белкуль – микрорайон "Г. Титов" – поселок Белкуль
4.
Железнодорожный вокзал – микрорайон "Астана-2" – Железнодорожный вокзал
5.
Железнодорожный вокзал – поселок Тасбугет (улица К. Баймағамбетова) – Железнодорожный вокзал
6.
Старый железнодорожный переезд – улица Жаппасбай батыра (новые дома) – Старый железнодорожный переезд
7.
Стекольный завод – поселок Тасбугет, жилой массив "Гидроузел" – Стекольный завод
8.
Старый железнодорожный переезд – микрорайон "Саяхат", магазин "Нуржан" – Старый железнодорожный переезд
9.
Микрорайон "Саяхат" - улица Жаппасбай батыра (новые дома) – микрорайон "Саяхат"
10.
Железнодорожный вокзал – поселок Тасбугет (улица А. Молдагуловой) – Железнодорожный вокзал
11.
Ж. Махамбетова – улица И. Тайманова (кирпичный завод) – село Ж. Махамбетова
12.
Микрорайон "Арай-3" – Стекольный завод – микрорайон "Арай-3"
13.
Старый железнодорожный переезд – Поселок Белкуль – Старый железнодорожный переезд
14.
Железнодорожный вокзал – поселок Тасбугет (Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 172 имени Налхожа Ергешбаева" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области) – Железнодорожный вокзал
15.
Поселок Тасбугет (Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмонологии" управления здравоохранения Кызылординской области") – улица Каратогай, 100 (Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмонологии" управления здравоохранения Кызылординской области") – поселок Тасбугет (Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмологии" управления здравоохранения Кызылординской области")
16.
Улица Т. Турлыгулова – микрорайон "Астана-2" – улица Т. Турлыгулова
17.
Улица Рисмаш – улица А. Сагимбаева – улица Рисмаш
18.
Микрорайон "Байтерек" – торговый дом "Аль-Асад" - микрорайон "Байтерек"
19.
Железнодорожный вокзал – село Абай – Железнодорожный вокзал
20.
Микрорайон "Абу Насыр Аль-Фараби", магазин "Аскар" - сельский округ Караултобе – микрорайон "Абу Насыр Аль-Фараби", магазин "Аскар"
21.
Микрорайон "Акмешит" – дача "Сабалак" – микрорайон "Акмешит"
22.
Железнодорожный вокзал – Аэропорт "Коркыт Ата" – Железнодорожный вокзал
23.
Микрорайон "Арай-3" – сельский округ Талсуат – микрорайон "Арай-3"
24.
Железнодорожный вокзал – сельский округ Акжарма – Железнодорожный вокзал
25.
Автовокзал – дача "ПМК-29" – Автовокзал

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облыстық мәслихатының 30.11.2021 № 70 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың атауы
1.
Темір жол вокзалы – Қызылжарма ауылдық округі (Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Сақтапберген Әлжіков атындағы № 144 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі) – Темір жол вокзалы
Қызылорда қаласы бойынша
2.
"Әбу Насыр Әл-Фараби" шағын ауданы – "Наурыз" саяжайы - "Әбу Насыр Әл-Фараби" шағын ауданы
3.
Белкөл кенті – "Г. Титов" шағын ауданы – Белкөл кенті
4.
Темір жол вокзалы - "Астана-2" шағын ауданы – Темір жол вокзалы
5.
Темір жол вокзалы - Тасбөгет кенті (Қ. Баймағамбетов көшесі) – Темір жол вокзалы
6.
Ескі темір жол өткелі – Жаппасбай батыр көшесі (жаңа үйлер) – Ескі темір жол өткелі
7.
Шыны зауыты – Тасбөгет кенті, "Гидроузел" тұрғын алабы – Шыны зауыты
8.
Ескі темір жол өткелі – "Саяхат" шағын ауданы, "Нұржан" дүкені - Ескі темір жол өткелі
9.
"Саяхат" шағын ауданы – Жаппасбай батыр көшесі (жаңа үйлер) – "Саяхат" шағын ауданы
10.
Темір жол вокзалы – Тасбөгет кенті (Ә. Молдағұлова көшесі) – Темір жол вокзалы
11.
Ж. Махамбетов ауылы – И. Тайманов көшесі (кірпіш зауыты) – Ж. Махамбетов ауылы
12.
"Арай-3" шағын ауданы – Шыны зауыты – "Арай-3" шағын ауданы
13.
Ескі темір жол өткелі - Белкөл кенті – Ескі темір жол өткелі
14.
Темір жол вокзалы – Тасбөгет кенті (Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Нәлқожа Ергешбаев атындағы № 172 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі) – Темір жол вокзалы
15.
Тасбөгет кенті ("Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны) – Қаратоғай көшесі, 100 ("Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны) – Тасбөгет кенті ("Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны)
16.
Т. Тұрлығұлов көшесі – "Астана-2" шағын ауданы – Т. Тұрлығұлов көшесі
17.
Рисмаш көшесі – А. Сағымбаев көшесі – Рисмаш көшесі
18.
"Бәйтерек" шағын ауданы – "Аль-Асад" сауда үйі - "Бәйтерек" шағын ауданы
19.
Темір жол вокзалы – Абай ауылы – Темір жол вокзалы
20.
"Әбу Насыр Әл-Фараби" шағын ауданы, "Асқар" дүкені – Қарауылтөбе ауылдық округі – "Әбу Насыр Әл-Фараби" шағын ауданы, "Асқар" дүкені
21.
"Ақмешіт" шағын ауданы – "Сабалақ" саяжайы - "Ақмешіт" шағын ауданы
22.
Темір жол вокзалы – "Қорқыт Ата" әуежайы – Темір жол вокзалы
23.
"Арай-3" шағын ауданы – Талсуат ауылдық округі – "Арай-3" шағын ауданы
24.
Темір жол вокзалы – Ақжарма ауылдық округі – Темір жол вокзалы
25.
Автовокзал – "ПМК-29" саяжайы – Автовокзал