Об определении перечня социально значимых сообщений
Решение Кызылординского областного маслихата от 24 октября 2017 года № 143. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 8 ноября 2017 года № 6015.
Сноска. Заголовок - в редакции решения Кызылординского областного маслихата от 30.11.2021 № 70 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых внутригородских сообщений согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель 15 сессии Кызылординского
областного маслихата
Ж. Нурымбетов
Секретарь Кызылординского
областного маслихата
Н. Байкадамов
Приложение к решению
Кызылординского областного маслихата
от 24 октября 2017 года № 143
Перечень социально значимых внутригородских сообщений

Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 24 қазандағы № 143 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 қарашада № 6015 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қызылорда облыстық мәслихатының 30.11.2021 № 70 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 14-бабына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес әлеуметтік маңызы бар қалаішілік қатынастардың тізбесі айқындалсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының
15 сессиясының төрағасы
Ж. Нұрымбетов
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы
Н. Байқадамов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2017 жылғы 24 қазандағы
№ 143 шешіміне қосымша
Әлеуметтік маңызы бар қалаішілік қатынастардың тізбесі

Сноска. Приложение - в редакции решения Кызылординского областного маслихата от 19.02.2025 № 151 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование социально значимых внутригородских сообщений
1
Железнодорожный вокзал – сельский округ Кызылжарма (Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 144 имени Сактапбергена Алжикова" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области) – Железнодорожный вокзал, № 1-маршрут
По городу Кызылорда
2
Микрорайон "Абу Насыр Ал-Фараби" – дачный массив "Наурыз" – микрорайон "Абу Насыр Ал-Фараби", № 2-маршрут
3
Поселок Белкуль – улица А. Кашаубаева – поселок Белкуль, № 3-маршрут
4
Старый переезд – улица Жаппасбай батыра (новые дома) – Старый переезд, № 7-маршрут
5
Стекольный завод – поселок Тасбугет, заселение "Гидроузел" – стекольный завод, № 8-маршрут
6
Микрорайон "Саяхат" – улица Жаппасбай батыра (новые дома) - микрорайон "Саяхат", № 10-маршрут
7
Железнодорожный вокзал – поселок Тасбугет (улица А. Молдагулова) – Железнодорожный вокзал, № 11-маршрут
8
Село Ж. Махамбетов – улица И. Тайманова – село Ж. Махамбетов, № 12-маршрут
9
Микрорайон "Арай-3" – Стекольный завод – микрорайон "Арай-3", № 13-маршрут
10
Железнодорожный вокзал - сельский округ Кызылжарма (Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №144 имени Сактапбергена Алжикова" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области") – Железнодорожный вокзал, № 14-маршрут
11
Улица А. Кашаубаева – улица М. Алшынбаева – улица А. Кашаубаева, № 15-маршрут
12
Старый переезд – поселок Белкуль – Старый переезд, № 16-маршрут
13
Железнодорожный вокзал – поселок Тасбугет (Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 172 имени Налхожа Ергешбаева" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области") – Железнодорожный вокзал, №17-маршрут
14
Поселок Тасбугет (Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмонологии" управления здравоохранения Кызылординской области") – улица Каратогай, 100 (Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмонологии" управления здравоохранения Кызылординской области") – поселок Тасбугет (Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмонологии" управления здравоохранения Кызылординской области"), № 18-маршрут
15
Микрорайон "Саяхат" – улица А. Кашаубаева – микрорайон "Саяхат", № 19-маршрут
16

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облыстық мәслихатының 19.02.2025 № 151 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Әлеуметтік маңызы бар қалаішілік қатынастардың атауы
1
Темір жол вокзалы – Қызылжарма ауылдық округі ("Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Сақтапберген Әлжіков атындағы № 144 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі) – Темір жол вокзалы, № 1-бағыт
Қызылорда қаласы бойынша
2
"Әбу Насыр Әл-Фараби" шағын ауданы – "Наурыз" саяжайы – "Әбу Насыр Әл-Фараби" шағын ауданы, № 2-бағыт
3
Белкөл кенті – Ә. Қашаубаев көшесі – Белкөл кенті, № 3-бағыт
4
Ескі темір жол өткелі – Жаппасбай батыр көшесі (жаңа үйлер) – Ескі темір жол өткелі, № 7-бағыт
5
Шыны зауыты – Тасбөгет кенті "Гидроузел" тұрғын алабы – шыны зауыты, № 8-бағыт
6
"Саяхат" шағын ауданы – Жаппасбай батыр көшесі (жаңа үйлер) - "Саяхат" шағын ауданы, № 10-бағыт
7
Темір жол вокзалы – Тасбөгет кенті (Ә. Молдағұлова көшесі) – Темір жол вокзалы, № 11-бағыт
8
Ж. Махамбет ауылы – И. Тайманов көшесі – Ж. Махамбет ауылы, № 12-бағыт
9
"Арай-3" шағын ауданы – Шыны зауыты – "Арай-3" шағын ауданы, № 13-бағыт
10
Темір жол вокзалы – Қызылжарма ауылдық округі ("Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Сақтапберген Әлжіков атындағы № 144 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі) – Темір жол вокзалы, № 14-бағыт
11
Ә. Қашаубаев көшесі – М. Алшынбаев көшесі – Ә. Қашаубаев көшесі, № 15-бағыт
12
Ескі темір жол өткелі – Белкөл кенті – Ескі темір жол өткелі, № 16-бағыт
13
Темір жол вокзалы - Тасбөгет кенті ("Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Нәлқожа Ергешбаев атындағы № 172 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі) – Темір жол вокзалы, № 17-бағыт
14
Тасбөгет кенті ("Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны) – Қаратоғай көшесі, 100 ("Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны) – Тасбөгет кенті ("Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны), № 18-бағыт
15
"Саяхат" шағын ауданы – Ә. Қашаубаев көшесі – "Саяхат" шағын ауданы, № 19-бағыт
16

Микрорайон "Арай-3" – сельский округ Кызылжарма – микрорайон "Арай-3", № 20-маршрут
17
Улица Т. Турлыгулова – микрорайон "Астана-2" – улица Т. Турлыгулова, № 21-маршрут
18
Поселок Тасбугет (улица А. Молдагулова) – улица Акжол – поселок Тасбугет (улица А. Молдагулова), № 22-маршрут
19
Улица А. Сагымбаева сельский округ Кызылжарма – село Досан – улица А. Сагымбаева сельский округ Кызылжарма, № 23-маршрут
20
Улица Рисмаш – улица А. Сагымбаева – улица Рисмаш, № 24-маршрут
21
Микрорайон "Байтерек" – торговый дом "Аль Асад" – микрорайон "Байтерек", № 25-маршрут
22
Железнодорожный вокзал – село Абай – железнодорожный вокзал, № 26-маршрут
23
Микрорайон "Абу Насыр Ал-Фараби", магазин "Аскар" – сельский округ Караултобе – микрорайон "Абу Насыр Ал-Фараби", магазин "Аскар", № 27-маршрут
24
Микрорайон "Акмечеть" – дачный массив "Сабалак" - микрорайон "Акмечеть", № 28-маршрут
25
Торговый дом "Аль-Асад" – село Караозек – торговый дом "Аль-Асад", №29-маршрут
26
Железнодорожный вокзал – аэропорт "Коркыт ата" –железнодорожный вокзал, № 30-маршрут
27
Микрорайон "Арай-3" – сельский округ Талсуат – микрорайон "Арай-3", 31-маршрут
28
Железнодорожный вокзал – сельский округ Акжарма – железнодорожный вокзал, № 32-маршрут
29
Железнодорожный вокзал – дачный массив "Прудхоз" - железнодорожный вокзал, № 33-маршрут
30
Автовокзал – дачный массив "ПМК-29" – Автовокзал, № 34-маршрут
31
Улица А. Кашаубаева – поселок Тасбугет (улица О. Сейтпенбетова) – улица А. Кашаубаева, № 35-маршрут
32

"Арай-3" шағын ауданы – Қызылжарма ауылдық округі – "Арай-3" шағын ауданы, № 20-бағыт
17
Т. Тұрлығұлов көшесі – "Астана-2" шағын ауданы – Т. Тұрлығұлов көшесі, № 21-бағыт
18
Тасбөгет кенті (Ә. Молдағұлова көшесі) – Ақжол көшесі – Тасбөгет кенті (Ә. Молдағұлова көшесі), № 22-бағыт
19
Қызылжарма ауылдық округі А. Сағымбаев көшесі – Досан ауылы – Қызылжарма ауылдық округі А. Сағымбаев көшесі, № 23-бағыт
20
Рисмаш көшесі – А. Сағымбаев көшесі – Рисмаш көшесі, № 24-бағыт
21
"Бәйтерек" шағын ауданы – "Аль-Асад" сауда үйі – "Бәйтерек" шағын ауданы, № 25-бағыт
22
Темір жол вокзалы – Абай ауылы – Темір жол вокзалы, № 26-бағыт
23
"Әбу Насыр Әл-Фараби" шағын ауданы, "Асқар" дүкені – Қарауылтөбе ауылдық округі – "Әбу Насыр Әл-Фараби" шағын ауданы, "Асқар" дүкені, № 27-бағыт
24
"Ақмешіт" шағын ауданы – "Сабалақ" саяжайы - "Ақмешіт" шағын ауданы, № 28-бағыт
25
"Аль-Асад" сауда үйі – Қараөзек ауылы – "Аль-Асад" сауда үйі, № 29-бағыт
26
Темір жол вокзалы – "Қорқыт ата" әуежайы – Темір жол вокзалы, № 30-бағыт
27
"Арай-3" шағын ауданы – Талсуат ауылдық округі - "Арай-3" шағын ауданы, № 31-бағыт
28
Темір жол вокзалы – Ақжарма ауылдық округі – Темір жол вокзалы, № 32-бағыт
29
Темір жол вокзалы – "Прудхоз" саяжайы – Темір жол вокзалы, № 33-бағыт
30
Автовокзал – "ПМК-29" саяжайы – Автовокзал, № 34-бағыт
31
Ә. Қашаубаев көшесі – Тасбөгет кенті (О. Сейтпенбетов көшесі) – Ә. Қашаубаев көшесі, № 35-бағыт
32

Улица Каратогай, 100 (Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмонологии" управления здравоохранения Кызылординской области") – дачный массив "Ягодка" – улица Каратогай, 100 (Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмонологии" управления здравоохранения Кызылординской области"), без номера

Қаратоғай көшесі, 100 ("Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны) – "Ягодка" саяжайы – Қаратоғай көшесі, 100 ("Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны), нөмірсіз