Об определении перечня социально значимых сообщений
Решение Кызылординского областного маслихата от 24 октября 2017 года № 143. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 8 ноября 2017 года № 6015.
Сноска. Заголовок - в редакции решения Кызылординского областного маслихата от 30.11.2021 № 70 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых внутригородских сообщений согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель 15 сессии Кызылординского
областного маслихата
Ж. Нурымбетов
Секретарь Кызылординского
областного маслихата
Н. Байкадамов
Приложение к решению
Кызылординского областного маслихата
от 24 октября 2017 года № 143
Перечень социально значимых внутригородских сообщений
Сноска. Приложение - в редакции решения Кызылординского областного маслихата от 19.02.2025 № 151 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование социально значимых внутригородских сообщений
1
Железнодорожный вокзал – сельский округ Кызылжарма (Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 144 имени Сактапбергена Алжикова" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области) – Железнодорожный вокзал, № 1-маршрут
По городу Кызылорда
2
Микрорайон "Абу Насыр Ал-Фараби" – дачный массив "Наурыз" – микрорайон "Абу Насыр Ал-Фараби", № 2-маршрут
3
Поселок Белкуль – улица А. Кашаубаева – поселок Белкуль, № 3-маршрут
4
Старый переезд – улица Жаппасбай батыра (новые дома) – Старый переезд, № 7-маршрут
5
Стекольный завод – поселок Тасбугет, заселение "Гидроузел" – стекольный завод, № 8-маршрут
6
Микрорайон "Саяхат" – улица Жаппасбай батыра (новые дома) - микрорайон "Саяхат", № 10-маршрут
7
Железнодорожный вокзал – поселок Тасбугет (улица А. Молдагулова) – Железнодорожный вокзал, № 11-маршрут
8
Село Ж. Махамбетов – улица И. Тайманова – село Ж. Махамбетов, № 12-маршрут
9
Микрорайон "Арай-3" – Стекольный завод – микрорайон "Арай-3", № 13-маршрут
10
Железнодорожный вокзал - сельский округ Кызылжарма (Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №144 имени Сактапбергена Алжикова" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области") – Железнодорожный вокзал, № 14-маршрут
11
Улица А. Кашаубаева – улица М. Алшынбаева – улица А. Кашаубаева, № 15-маршрут
12
Старый переезд – поселок Белкуль – Старый переезд, № 16-маршрут
13
Железнодорожный вокзал – поселок Тасбугет (Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 172 имени Налхожа Ергешбаева" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области") – Железнодорожный вокзал, №17-маршрут
14
Поселок Тасбугет (Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмонологии" управления здравоохранения Кызылординской области") – улица Каратогай, 100 (Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмонологии" управления здравоохранения Кызылординской области") – поселок Тасбугет (Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмонологии" управления здравоохранения Кызылординской области"), № 18-маршрут
15
Микрорайон "Саяхат" – улица А. Кашаубаева – микрорайон "Саяхат", № 19-маршрут
16
Микрорайон "Арай-3" – сельский округ Кызылжарма – микрорайон "Арай-3", № 20-маршрут
17
Улица Т. Турлыгулова – микрорайон "Астана-2" – улица Т. Турлыгулова, № 21-маршрут
18
Поселок Тасбугет (улица А. Молдагулова) – улица Акжол – поселок Тасбугет (улица А. Молдагулова), № 22-маршрут
19
Улица А. Сагымбаева сельский округ Кызылжарма – село Досан – улица А. Сагымбаева сельский округ Кызылжарма, № 23-маршрут
20
Улица Рисмаш – улица А. Сагымбаева – улица Рисмаш, № 24-маршрут
21
Микрорайон "Байтерек" – торговый дом "Аль Асад" – микрорайон "Байтерек", № 25-маршрут
22
Железнодорожный вокзал – село Абай – железнодорожный вокзал, № 26-маршрут
23
Микрорайон "Абу Насыр Ал-Фараби", магазин "Аскар" – сельский округ Караултобе – микрорайон "Абу Насыр Ал-Фараби", магазин "Аскар", № 27-маршрут
24
Микрорайон "Акмечеть" – дачный массив "Сабалак" - микрорайон "Акмечеть", № 28-маршрут
25
Торговый дом "Аль-Асад" – село Караозек – торговый дом "Аль-Асад", №29-маршрут
26
Железнодорожный вокзал – аэропорт "Коркыт ата" –железнодорожный вокзал, № 30-маршрут
27
Микрорайон "Арай-3" – сельский округ Талсуат – микрорайон "Арай-3", 31-маршрут
28
Железнодорожный вокзал – сельский округ Акжарма – железнодорожный вокзал, № 32-маршрут
29
Железнодорожный вокзал – дачный массив "Прудхоз" - железнодорожный вокзал, № 33-маршрут
30
Автовокзал – дачный массив "ПМК-29" – Автовокзал, № 34-маршрут
31
Улица А. Кашаубаева – поселок Тасбугет (улица О. Сейтпенбетова) – улица А. Кашаубаева, № 35-маршрут
32
Улица Каратогай, 100 (Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмонологии" управления здравоохранения Кызылординской области") – дачный массив "Ягодка" – улица Каратогай, 100 (Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмонологии" управления здравоохранения Кызылординской области"), без номера

Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 24 қазандағы № 143 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 қарашада № 6015 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қызылорда облыстық мәслихатының 30.11.2021 № 70 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 14-бабына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес әлеуметтік маңызы бар қалаішілік қатынастардың тізбесі айқындалсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының
15 сессиясының төрағасы
Ж. Нұрымбетов
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы
Н. Байқадамов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2017 жылғы 24 қазандағы
№ 143 шешіміне қосымша
Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облыстық мәслихатының 30.11.2021 № 70 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың атауы
1.
Темір жол вокзалы – Қызылжарма ауылдық округі (Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Сақтапберген Әлжіков атындағы № 144 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі) – Темір жол вокзалы
Қызылорда қаласы бойынша
2.
"Әбу Насыр Әл-Фараби" шағын ауданы – "Наурыз" саяжайы - "Әбу Насыр Әл-Фараби" шағын ауданы
3.
Белкөл кенті – "Г. Титов" шағын ауданы – Белкөл кенті
4.
Темір жол вокзалы - "Астана-2" шағын ауданы – Темір жол вокзалы
5.
Темір жол вокзалы - Тасбөгет кенті (Қ. Баймағамбетов көшесі) – Темір жол вокзалы
6.
Ескі темір жол өткелі – Жаппасбай батыр көшесі (жаңа үйлер) – Ескі темір жол өткелі
7.
Шыны зауыты – Тасбөгет кенті, "Гидроузел" тұрғын алабы – Шыны зауыты
8.
Ескі темір жол өткелі – "Саяхат" шағын ауданы, "Нұржан" дүкені - Ескі темір жол өткелі
9.
"Саяхат" шағын ауданы – Жаппасбай батыр көшесі (жаңа үйлер) – "Саяхат" шағын ауданы
10.
Темір жол вокзалы – Тасбөгет кенті (Ә. Молдағұлова көшесі) – Темір жол вокзалы
11.
Ж. Махамбетов ауылы – И. Тайманов көшесі (кірпіш зауыты) – Ж. Махамбетов ауылы
12.
"Арай-3" шағын ауданы – Шыны зауыты – "Арай-3" шағын ауданы
13.
Ескі темір жол өткелі - Белкөл кенті – Ескі темір жол өткелі
14.
Темір жол вокзалы – Тасбөгет кенті (Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Нәлқожа Ергешбаев атындағы № 172 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі) – Темір жол вокзалы
15.
Тасбөгет кенті ("Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны) – Қаратоғай көшесі, 100 ("Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны) – Тасбөгет кенті ("Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны)
16.
Т. Тұрлығұлов көшесі – "Астана-2" шағын ауданы – Т. Тұрлығұлов көшесі
17.
Рисмаш көшесі – А. Сағымбаев көшесі – Рисмаш көшесі
18.
"Бәйтерек" шағын ауданы – "Аль-Асад" сауда үйі - "Бәйтерек" шағын ауданы
19.
Темір жол вокзалы – Абай ауылы – Темір жол вокзалы
20.
"Әбу Насыр Әл-Фараби" шағын ауданы, "Асқар" дүкені – Қарауылтөбе ауылдық округі – "Әбу Насыр Әл-Фараби" шағын ауданы, "Асқар" дүкені
21.
"Ақмешіт" шағын ауданы – "Сабалақ" саяжайы - "Ақмешіт" шағын ауданы
22.
Темір жол вокзалы – "Қорқыт Ата" әуежайы – Темір жол вокзалы
23.
"Арай-3" шағын ауданы – Талсуат ауылдық округі – "Арай-3" шағын ауданы
24.
Темір жол вокзалы – Ақжарма ауылдық округі – Темір жол вокзалы
25.
Автовокзал – "ПМК-29" саяжайы – Автовокзал