О повышении базовой ставки земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение Кызылординского городского маслихата от 28 марта 2017 года № 77-12/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 апреля 2017 года № 5799. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 8 июня 2018 года № 163-26/10
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 08.06.2018 № 163-26/10 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в 10 (десять) раз на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в городе Кызылорда.
2. Признать утратившим силу решение Кызылординского городского маслихата от 22 сентября 2015 года № 48/2 "О повышении ставки земельного налога" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5171, опубликованного в газете "Ақмешіт ақшамы" от 21 октября 2015 года № 82-83 (1199-1200) и в газете "Кызылорда Таймс" от 21-27 октября 2015 года № 42 (1297).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель очередной ХІІ Секретарь Кызылординского
сессии Кызылординского городского маслихата
городского маслихата
С. БИХОЖАЕВА Р. БОХАНОВА
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление Государственных
доходов по городу Кызылорда
Департамента Государственных
доходов по Кызылординской области
Комитета Государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Н.Нурсеитов ________________
"28" марта 2017 год

Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 28 наурыздағы № 77-12/4 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 сәуірде № 5799 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 8 маусымдағы № 163-26/10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 08.06.2018 № 16326/10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджеттік төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 386-бабының 5-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Қызылорда қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда қаласында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері 10 (он) есеге жоғарылатылсын.
2. "Жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 48/2 шешімінің (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5171 болып тіркелген, "Ақмешіт ақшамы" газетінің 2015 жылы 21 қазанындағы № 82-83 (1199-1200) және "Кызылорда Таймс" газетінің 2015 жылы 21-27 қазанындағы № 42 (1297) сандарында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық Қызылорда қалалық
мәслихатының кезекті мәслихатының хатшысы
ХІІ сессиясының төрайымы
С.БИХОЖАЕВА Р. БОХАНОВА
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Қызылорда облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Қызылорда қаласы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
Республикалық мемлекеттік
екемесінің басшысы
Н.Нұрсеитов ________________
"28" наурыз 2017 жыл