Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 17 апреля 2017 года № 7607. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 мая 2017 года № 5825. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 20 октября 2017 года № 9356
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 20.10.2017 № 9356 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кызылорды.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев
Приложение к постановлению
акима города Кызылорды
№ 7607 от "17" апреля 2017 года
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях города Кызылорды на 2017 год
Административно-
территориальное
расположение
организаций
дошкольного
воспитания и
обучения
(район, город)
Количество воспитанников
организаций дошкольного воспитания
и обучения
Размер подушевого финансирования
в дошкольных организациях в
месяц (тенге)
Размер родительской платы в
дошкольных организациях
образования в месяц (тенге)
Детский
сад
Мини-центр с
полным днем преб. при школе
Мини-центр с неполным
днем преб.
при школе
Мини-центр
с полным днем
преб.самостоятельный
Мини-центр с
неполным днем
преб.самостоятельный
Детский
сад
Мини-центр
с полным днем
преб.при школе
Мини-центр
с неполным
днем преб.при
школе
Мини-центр с
полным днем
преб.
самостоятельный
Мини-центр
с неполным днем
преб.
самостоятельный
Детский
сад
Мини-центр
с полным
днем преб.
при школе
Мини-центр
с неполным
днем преб.
при школе
Мини-центр с
полным днем
преб.
самостоятельный
Мини-центр с
неполным днем
преб. самостоятельный
1
город Кызылорда

2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 17 сәуірдегі № 7607 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 мамырда № 5825 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 20 қазандағы № 9356 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 20.10.2017 № 9356 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қызылорда қаласы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев
Қызылорда қаласы әкімдігінің
2017 жылғы "17" сәуірдегі
№ 7607 қаулысына қосымша
Мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы Қызылорда қаласының 2017 жылғы мектепке дейiнгi ұйымдардағы мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту, жан басына шаққандағы қаржыландыру мен ата-аналардың төлемақы мөлшерi.
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту ұйымдарының әкiмшiлiк-аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушiлер саны
Мектепке дейiнгi ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бiр айдағы мөлшерi (теңге)
Мектепке дейiнгi ұйымдар ата-аналарының бiр айдағы төлемақы мөлшерi (теңге)
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндiк шағын-орталықтар
Мектеп жанындағы жарты күндiк шағын-орталықтар
Дербес толық күндiк шағын-орталықтар
Дербес жарты күндiк шағын-орталықтар
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндiк шағын-орталықтар
Мектеп жанындағы жарты күндiк шағын-орталықтар
Дербес толық күндiк шағын-орталықтар
Дербес жарты күндiк шағын-орталықтар
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндiк шағын-орталықтар
Мектеп жанындағы жарты күндiк шағын-орталықтар
Дербес толық күндiк шағын-орталықтар
Дербес жарты күндiк шағын-орталықтар
1
Қызылорда қаласы